Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 17196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Sałatka nie jest odpowiednim facetem dla Gabrysi?

Po powrocie z Singapuru Darek (Andrzej Niemyt) przeprowadzi z Józkiem (Patryk Pniewski) poważną rozmowę na temat... Niedzielskiej (Marta Juras). - Nie chciałbym, żeby się znowu sparzyła – powie Sałatce i doda, że wydaje mu się, iż Gabrysia raczej nie znajdzie szczęścia w ramionach piłkarza bez wykształcenia!

W 2405. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 12 marca godzinie 20.10) Janicki dowie się, że Józek sypia z Niedzielską! Będzie w szoku...

Reklama

Uzna, że musi szczerze porozmawiać z Sałatką o swojej byłej dziewczynie, którą przed laty wystawił do wiatru. Powie przyjacielowi, że nie chce, by ktokolwiek znów zranił Gabrysię.

- Pasujemy do siebie - stwierdzi piłkarz, ale Darek przypomni mu, że Gabi jest od niego sporo starsza, a poza tym ma zupełnie inne... potrzeby.

- Jest trochę z innego świata. Jest dyrektorem szkoły, robi doktorat. A ty... - zacznie, ale Józek nie pozwoli mu dokończyć zdania.

- A ja jestem tylko piłkarzem bez żadnego wykształcenia. To chciałeś powiedzieć? To jej chyba nie przeszkadza! - wykrzyczy przyjacielowi prosto w twarz.

Darek wprost zapyta, czy chodzi mu tylko o łóżko, czy oczekuje po związku z Gabi czegoś więcej.

- Nie wiem, muszę się tak od razu deklarować? - żachnie się Józek.

- Jeśli szukasz plastra na Julitę, to znajdź kogoś innego - wypali Janicki.

- Nie uważasz, że to za szybko, żeby budować relację z inną kobietą? Przecież nawet z Julitą nie macie jeszcze rozwodu... - przypomni Sałatce, a ten stwierdzi, że rozwód to tylko papier.

- Między mną a Julitą jest pozamiatane - westchnie.

Darek uśmiechnie się pod nosem i da piłkarzowi do zrozumienia, że nie wierzy, iż zdążył się już "wyleczyć" z Julity (Katarzyna Sawczuk).

- Jesteś na nią nadal wściekły. Najpierw musisz się uporać z tymi emocjami i pogodzić ze stratą. Bez tego nie zbudujesz nic nowego - powie.

- Masz jeszcze córkę i nieuregulowane kontakty z nią. Tym też powinieneś się zająć - doda po chwili.

Sałatka spojrzy Janickiemu w oczy, podziękuje za rady i zapewni, że potrafi sam zadbać o siebie i kobietę, z którą chce się związać.

- Obiecuję, że nie skrzywdzę Gabrysi tak jak ty - wbije Darkowi szpilę.

Czy Józek przekona przyjaciela, że zależy mu na Gabi i że zamierza zrobić wszystko, by była z nim szczęśliwa? 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje