Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16368
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Sałatka kontra Greta. Zapowiada się długa wojna...

Po opuszczeniu artesztu Sałatka (Patryk Pniewski) postanowi za wszelką cenę udowodnić, że Greta (Katarzyna Sowińska) wrobiła go w gwałt, którego tak naprawdę nie było. Tymczasem kobieta udzieli wywiadu i po raz kolejny oskarży piłkarza...

W 2188. odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 4 lutego o godzinie 20.10 w TVP2) Józek i Julita (Katarzyna Sawczuk) dowiedzą się, że Greta, przez którą piłkarz trafił za kratki, została aresztowana pod zarzutem... sutenerstwa. Okaże się, że po emisji wywiadu, jaki z rzekomą zgwałconą przez Sałatkę kobietą przeprowadziła Umińska (Monika Dryl), do dziennikarki zgłosiła się młoda modelka, która była jedną z wielu ofiar Grety i jej wspólników. Alicja osobiście przekaże widzom swego programu, czego dowiedziała się o przestępczej działalności szajki handlarzy dziewczynami z Polski, na czele której stała Domecka.

Reklama

- Firma zarejestrowana w Monte Carlo na Gretę Domecką zatrudniała polskie modelki, które zmuszano do prostytucji. Czy to właśnie do Monte Carlo miała trafić porwana w ubiegłym roku żona Józefa Sałatki? Wówczas uprowadzić ją próbowała siostra Grety, Diana. Tego na razie nie wiemy. Czy nowe fakty wpłyną na przebieg postępowania w sprawie Józefa S.? - powie Umińska przed kamerą.

Wkrótce potem w śmietniku obok domu Domeckiej policja znajdzie fiolkę z resztkami substancji potocznie zwanej pigułką gwałtu. Badania wykażą, że na opakowaniu znajdują się odciski palców Grety. W dodatku opiekunka dzieci kobiety zezna, że jej pracodawczyni od pewnego czasu dziwnie się zachowywała. Niania powie prokuratorowi, że widziała, jak Domecka odprowadza półprzytomnego Józka do samochodu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje