Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19525
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Ryzykowna decyzja uratuje ich związek?

Nad związkiem Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Marka (Marcin Perchuć) w końcu zaświeci słońce. Rodzice malutkiej Wioletki (Aurelia Żarnowiecka) dojdą do wniosku, że są sobie po prostu przeznaczeni i powinni iść przez życie razem. Postanowią nawet kupić... dom!

W 2337. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 we wtorek 1 grudnia o godzinie 20.10) Iwona odwiedzi Huberta (Marek Molak), a ten wprost zapyta ją, co dzieje się z Markiem...

- Ostatnio dziwnie się zachowuje. Znika z imprezy bez słowa, teraz nie chciał wejść do środka... - stwierdzi, gdy dowie się, że Złoty czeka na jego siostrę przed domem.

- Ma mało czasu - usłyszy.

Okaże się, że Marek przyjechał po Iwonę, bo mają razem pojechać na spotkanie z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska), która znalazła dla nich dom.

Zwoleńska zaprezentuje Złotemu i Pyrce piękną willę wyposażoną w bardzo funkcjonalne meble i otoczoną ogromnym ogrodem. Iwona będzie zachwycona!

Reklama

- Zobacz, jak tu pięknie - uśmiechnie się do Marka, dając mu do zrozumienia, że nie miałaby nic przeciwko spędzeniu reszty życia w takich warunkach.

- Ten dom jest dla nas idealny! Sypialnia dla nas, osobny pokój dla Wioletki i drugi dla Witka - powie Pyrka.

Złoty wyzna jej, że pokazał już zdjęcia domu synowi.

- Powiedział, że petarda - zażartuje.

- Czyli ma takie zdanie jak ja - stwierdzi Iwona.

- W takim razie... bierzemy go - Marek zwróci się do Małgorzaty.

Zwoleńska obieca, że natychmiast po powrocie do biura przygotuje umowę przedwstępną i umówi spotkanie z właścicielami posesji u notariusza.

- Lubię zdecydowanych klientów - poda rękę Złotemu.

Iwona niespodziewanie przytuli się do Marka.

- Chyba znaleźliśmy nasze miejsce na ziemi - wyszepcze, patrząc z rozrzewnieniem na dom, który wkrótce będzie należał do niej.

- Myślisz, że będziemy tu szczęśliwi? - zapyta.

Marek skinie głową, jednak wcale nie będzie wyglądał na zadowolonego. Iwona odniesie wrażenie, że nowy dom w ogóle go nie interesuje. Dopiero kilka dni później dowie się, że Złoty zapożyczył się, żeby spełnić jej marzenie o własnym domu. Jak zareaguje na wiadomość, że finansowe wsparcie jej ukochany dostał od... matki Witka, czyli swojej byłej partnerki?   

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama