Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Rozbiorą się w szczytnym celu

Mariola (Agnieszka Mrozowska) wpadnie na pomysł, by namówić swe znajome na udział w rozbieranej sesji do kalendarza, dochód ze sprzedaży którego przeznaczony zostanie na leczenie poparzonego Tomka (Tomasz Błasiak).


W 2009. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 25 lutego o godzinie 20.10) Mariola zjawi się w klubie Czapli (Kamila Kamińska), żeby osobiście porozmawiać z pracującymi i trenującymi tam paniami o rozbieranej sesji, której jest pomysłodawczynią. Lidka (Emilia Warabida) wprost powie jej, że nie zamierza pozować do zdjęć bez ubrania, bo jej ciało nie jest na pokaz...

- Szkoda, bo ten kalendarz, to manifest siły kobiet - westchnie Mariola.

- Zbieram pieniądze dla Tomka, ale każda z kobiet ma też swój własny cel... - doda.

Reklama

- Jaki na przykład? - zainteresuje się Wierzbicka.

- Może walka z niską samooceną - usłyszy.

Okaże się, że na razie oprócz Marioli udział w sesji zadeklarowała tylko jedna kobieta - Aldona (Elżbieta Romanowska).

- Mam zajęty maj i październik, reszta miesięcy jest wolna - powie Lidce organizatorka akcji charytatywnej na rzecz Tomka.

- Ty mi wyglądasz na wiosnę... Może kwiecień? - zaproponuje, a widząc, że chyba nie uda się jej przekonać instruktorki, zwróci się do Celiny (Orina Krajewska).

Brońska bez wahania zgodzi się rozebrać w szczytnym celu. W dodatku przekona Lidkę, by też zapozowała do kalendarza. Gdy Regina dowie się o akcji, również zdecyduje się wziąć w niej udział.

- Wszyscy wiedzą, że nigdy nie byłam fanką Tomka, ale spotkało go nieszczęście i potrzebuje pomocy, a ja nie odmawiam ludziom w potrzebie - powie Marioli i zaproponuje, by napisała ogłoszenie, które może powiesić w klubie.

- Klientki lubiły Tomka, więc pewnie chętnie mu pomogą - stwierdzi.

Wkrótce okaże się, że wszystkie miesiące w kalendarzu charytatywnym są zajęte. Marioli nie pozostanie nic innego, jak tylko zaprosić modelki do studia fotograficznego...

Zdradzamy, że w szczytnym celu rozbiorą się nie tylko młódki, ale również dojrzałe, świadome swych wdzięków panie na czele z Różą (Anna Gornostaj), Jolą (Małgorzata Potocka) i Basią (Sławomira Łozińska).

Czy kalendarz ze zdjęciami roznegliżowanych znajomych Tomka odniesie sukces?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy