Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Regina zostawi Franka?

Regina (Kamila Kamińska) niespodziewanie wyzna Vincenzo (Alessandro Curti), że bardzo tęskni za zmarłym mężem i że to on - a nie Franek (Mateusz Banasiuk) - jest największą miłością jej życia.


W 2442. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 7 maja godzinie 20.10 w TVP2) Czapla zjawi się w Fitness Clubie, by osobiście nadzorować zajęcia Celiny (Orina Krajewska) z niewidomymi dziećmi. Będzie zaskoczona, gdy zobaczy, że Vincenzo przygotowuje w przenośnym piecu rewelacyjnie wyglądającą i niesamowicie pachnącą pizzę. Ilardi od razu poczęstuje ją kawałkiem swojego "dzieła" i oznajmi, że jego piec jeszcze tego samego dnia pojedzie do ośrodka dla ociemniałych dzieciaków wraz z przepisami na pyszne włoskie dania i produktami pochodzącymi prosto ze słonecznej Italii.

Reklama

Nagle Vincenzo zauważy, że Regina posmutniała.

- Hej, bella! Co to za mina? Nie smakuje ci moja pizza? - zapyta, a widząc łzy w oczach Czapli, zaproponuje, by razem poszli na spacer.

- Dawno mi się nic takiego nie zdarzyło, ale wszystkie te zapachy przypomniały mi moją podróż poślubną na Sycylię - wyzna Włochowi Regina.

- To ty masz męża? - zdziwi się Ilardi.

- Miałam... I nagle dzisiaj wróciły do mnie najpiękniejsze chwile z nim - wyszepcze Czapla i doda, że świętej pamięci Adam był jej wielką miłością.

- Czasem nawet myślę, że największą - westchnie.

Regina opowie Vincenzo, że przed chorobą jej mąż był mężczyzną pełnym pasji, uwielbiał ludzi, życie i... Sycylię.

- Planowaliśmy nawet kupno domu w Syrakuzach - powie.

Czapla, wspominając Adama, rozklei się. Ilardi - nie wiedząc, jak się zachować - zacznie opowiadać jej o swoim dziadku, który zawsze mu powtarzał, że jak płonie serce, to trzeba przewietrzyć głowę.

- Miał rację... Dziękuję, że mnie wyciągnąłeś na spacer. Jest tylko jeden problem - stwierdzi Regina, a Włoch od razu zapewni ją, że jeśli tylko będzie mógł, pomoże jej we wszystkim.

- Nie mam ochoty wracać do rzeczywistości - szepnie Czapla, dając Vinzenzo do zrozumienia, że myśl o tym, że w domu czeka na nią Franek, a nie Adam, jest dla niej nie do zniesienia.

- To nie wracaj. Ty decydujesz o swoim życiu - uśmiechnie się Ilardi.

Czy Regina odejdzie od narzeczonego? Zdradzamy, że po spacerze z Vincenzo wyśle Frankowi smsa, by nie czekał na nią...

 

 

 

Źródło: AIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy