Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19525
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Regina jest w ciąży! Franek wprost oszaleje ze szczęścia...

Franek (Mateusz Banasiuk) – przekonany, że Regina (Kamila Kamińska) zdradza go z Vincenzo (Alessandro Curti) – napadnie na Włocha i zagrozi mu, że pożałuje, jeśli nie zostawi w spokoju jego narzeczonej. Dopiero później pozna radosną nowinę, że ukochana nosi pod sercem jego dziecko!

W 2443. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 10 maja o godzinie 20.10 w TVP2) Franek dostanie wiadomość od Reginy, że nie wróci na noc do domu, ale wszystko u niej w porządku.

Wkrótce po odebraniu tajemniczego sms-a od ukochanej Falkowski dowie się od Celiny (Orina Krajewska), że Czapla jest z Vincenzo! Franek, wiedząc, że Włoch pomaga Aldonie (Elżbieta Romanowska) w sklepie, pobiegnie do Zdrówka.

- Gdzie ona jest, gadaj! - przyciśnie Ilardiego do ściany i podstawi mu pięść pod nos.

- Mów! - krzyknie.

Reklama

Włoch powie mu, że Regina miała mały kryzys i nie chciała pokazywać się w domu w złym stanie, więc pojechała na noc do hotelu.

- Jaki kryzys, o czym ty mówisz? - zapyta Franek.

- Nie mogę powiedzieć... - usłyszy.

- Nie byłem z nią, nie wiem, jaki to hotel, ja w ogóle nie mam nic wspólnego z całą tą historią - zapewni Vincenzo Falkowskiego i poradzi mu, żeby wrócił do domu i spokojnie czekał na narzeczoną, bo od niego nic się nie dowie.

- Nie złamię swojego słowa. Możesz mnie bić, nic nie powiem - oznajmi Frankowi, a ten nagle uspokoi się, odwróci na pięcie i odejdzie.

W drodze do domu Franek wpadnie na Remka (Piotr Sędkowski). Pianista oskarży go o to, że zabronił Reginie kontaktów z nim. Uśmiechnie się, gdy Falkowski poinformuje go o zniknięciu Czapli.

- Uciekła w końcu od ciebie? No tak, tego można się było spodziewać. Przecież od dawna nie była z tobą szczęśliwa, męczyła się tylko - zakpi.

Franek rzuci się na niego z pięściami, ale Remkowi uda się uciec przed szalejącym z wściekłości chłopakiem.

Regina zjawi się w domu dopiero następnego dnia. 

- Przepraszam... Potrzebowałam trochę czasu dla siebie. Chciałam spokojnie pomyśleć o naszym życiu, naszej przyszłości - powie Frankowi.

- Tak bardzo przeraziła mnie myśl, że mógłbym cię stracić - westchnie Falkowski i przytuli ukochaną.

Jeszcze tego samego dnia Regina przekaże narzeczonemu bardzo radosną wiadomość.

- Jestem w ciąży - wyzna.

- Będziemy mieli dziecko - powtórzy.

Franek poderwie się na równe nogi, czując, że za chwilę oszaleje ze szczęścia.

- Wspaniale! Kocham cię! - krzyknie.

Źródło: AIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama