Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Radość, kłótnie i żal

Co tym razem wydarzy się w serialu?

Poważny konflikt czeka też w nowych odcinkach Pyrków. Iwona pojawi się w końcu w domu, ale od razu zapowie bliskim, że chce wrócić na Ukrainę.

Gdy Hubert poprosi, by na czas jego wyjazdu do USA zajęła się Stasiem, odmówi.

A jej brat nie przyjmie tego dobrze.

- Iwona, to jest zwykły egoizm! Pomagać dzieciom możesz też tutaj...

- Ale na Ukrainie ta pomoc jest bardziej potrzebna! A ty po prostu chcesz sobie jechać pozwiedzać Stany!

- Dlaczego Klara nie może jechać tam sama? - Nie mów, że ona też ma zrezygnować ze swoich planów, bo ty postanowiłaś zostać świętą?! W finale rodzeństwo zwróci się o pomoc do Agaty - prosząc, by to właśnie ona zaopiekowała się Stasiem i na razie nie wyprowadzała się do Patryka. Ale na tym problemy Pyrków się nie skończą...

Reklama

Do Polski wróci Łukasz - gotów na wszystko, by odzyskać Kasię.

- Przepraszam, że tyle mi to zajęło... Że miałem wątpliwości. Teraz wiem w końcu, że chcę, żebyś została moją żoną! Byłem idiotą, ale zmądrzałem. Uświadomiłem sobie, że mogę wszystko stracić... Wszystko - to znaczy ciebie!

Gdy Górka zgodzi się ukochanemu wybaczyć... po kilku godzinach narzeczeni wezmą kameralny ślub! Cały czas wspierani przez Bożenę i Bruna.

Stańska zorganizuje uroczystość w hotelu i zrobi wszystko, by Kasia znów była szczęśliwa. Ale sama tuż po ślubie przyjaciółki straci nagle humor... A wszystko przez Celinę! Gdy Bożena odkryje, że dziewczyna pracuje w klubie fitness, będzie w szoku. I pośle Brońskiej lodowate spojrzenie... - Dlaczego nie siedzisz w areszcie? - Odpowiadam z wolnej stopy. - To się nazywa sprawiedliwość... Szefowa wie o procesie? - Nie pytała... Chyba jej o niczym nie powiesz? Ta praca to dla mnie szansa na normalne życie...

Kilka godzin później Stańska uprzedzi za to Reginę, że powinna na Celinę uważać. - Chodzi o pani nową pracownicę.(...) To bardzo zły człowiek. Właśnie toczy się przeciwko niej postępowanie karne... Myślę, że powinna pani o tym wiedzieć. A bizneswoman od razu zblednie... - Nie wiedziałam, kogo zatrudniam... Celina wyglądała na dobrą i uczciwą osobę! - Na mnie też zrobiła takie wrażenie. Dlatego jej zaufałam...

Po powrocie do klubu Regina wyrzuci trenerkę z pracy. - Dla takich jak ty nie ma miejsca w mojej firmie... Zabieraj swoje zabawki i to w tej chwili! Reakcja dziewczyny jednak kompletnie ją zaskoczy. Bo Celina wyzna, że... sama padła ofiarą szantażu. - Mieli na mnie haka... Nagrania.(...) Odurzali mnie na wyjazdach, a potem nagrywali... nago z innymi mężczyznami. Bałam się, że te nagrania trafią do mojej rodziny... Do chorego ojca. Że on umrze, jak je zobaczy!

- Zrobiłam straszną rzecz i bardzo tego żałuję... Nigdy sobie nie wybaczę.(...) Daj mi, proszę, szansę. Nie zwalniaj mnie... Nie teraz! Czy Regina uwierzy w jej słowa i zgodzi się, by Brońska została w klubie?

Zobaczymy także powrót Jana Szumana. Senior przyjedzie specjalnie, by odwiedzić w Polsce chorego Pawła. I spróbuje przekonać Agatę, by dała ukochanemu kolejną szansę. - Życie nie jest łatwe, moje dziecko... Ale nie wolno się tak łatwo poddawać.(...) Jak się ma wspólne marzenia i patrzy się w jedną stronę, to prędzej czy później człowiek widzi, że odnalazł bratnią duszę... Mimo kłótni i przeciwności losu. Może jeszcze nie wszystko stracone?

Szuman załatwi też rannemu leczenie w specjalistycznym ośrodku w Izraelu - pewien, że dzięki temu Piasecki stanie w końcu na nogi. - Mam trochę znajomości w Tel Awiwie.(...) W tej klinice leczą się izraelscy żołnierze po urazach. Nic nie ujmując polskiej służbie zdrowia, tam jest najwyższy światowy poziom leczenia! Ale czy Paweł odzyska dzięki temu nadzieję - i przyjmie jego pomoc?

Miłosne zawirowania czekają także Oliwkę i Justina. Młodzi będą przeżywać upojne chwile... aż do chwili, gdy chłopak poprosi, by na razie swój związek ukrywali. Justin zaprotestuje, gdy "ukochana" postanowi wrzucić do sieci ich zdjęcie. - Wszyscy muszą wiedzieć, że jesteśmy razem? A Oliwka od razu się zaniepokoi. - Czyli się mnie wstydzisz... Dobrze wiedzieć.(...) Przed kim mamy się ukrywać? Przed Laurą? - Przed Kajtkiem. Pomyślałaś, jak on się poczuje, kiedy nas zobaczy razem w łóżku?

Gdy Władek pojedzie na krótkie wakacje, jego partner - w tajemnicy - stawi się w klinice, by przejść operację serca. A gdy sportowiec będzie w szpitalu, nagle zadzwoni mały Grześ. Przerażony po tym, jak Beata straciła nagle w domu przytomność. - Wujek, ratuj mamę!(...) Mamie coś się stało! Mamusiu... Czy Janicki zdoła przyjaciółce pomóc - i znów otoczy juniora opieką? I czy operacja Darka zakończy się sukcesem?


www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy