Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Radek przegra w sądzie z Lidką. Żona puści go z torbami?

Natalia (Maria Dejmek) przedstawi na rozprawie rozwodowej Lidki (Emilia Warabida) dowód na to, że mąż jednak zdradzał jej klientkę. Prawniczka ponownie złoży wniosek o orzeczenie rozwodu z winy Radka (Filip Kosior) i zapowie, że zamierza w imieniu Wierzbickiej walczyć o alimenty!

W 2411. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 22 marca godzinie 20.10 w TVP2) Natalia spotka się w sądzie z Lidką i oznajmi jej, że zdobyła niepodważalny dowód na to, iż Radek ją zdradzał.

Reklama

- Jest winien rozpadu waszego małżeństwa. Sąd nie może wydać innego wyroku - stwierdzi.

Chwilę potem prawniczka poinformuje sędziego (Adam Bauman), że ma nowe dowody w sprawie i chciałaby je zaprezentować. Występująca w imieniu Radka mecenas Paszkowska (Olga Bończyk) zaprotestuje, ale Natalia przekona przewodniczącego składu orzekającego, by wysłuchał jej argumentów. Poda sędziemu kilka zdjęć...

- Ten człowiek okłamywał moją klientkę, a teraz okłamał sąd, mam nadzieję, że nie będzie już co do tego najmniejszych wątpliwości - powie Zwoleńska, wskazując na Morawskiego.

Okaże się, że wynajęty przez Natalię prywatny detektyw przyłapał Radka w niedwuznacznej sytuacji z Sandrą (Joanna Opozda) i sfotografował kochanków in flagranti, co oznacza, że Morawski - wypierając się romansu z kelnerką - dopuścił się krzywoprzysięstwa! 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje