Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19832
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Przerwa w emisji serialu. Widzowie nie kryją oburzenia

Z ekranów telewizorów znika popularny serial "Barwy szczęścia". Na... szczęście to chwilowa sytuacja, a produkcja wróci już w przyszłym tygodniu. Zmiana w programie nie spodobała się jednak widzom. Dlaczego produkcja znika z anteny?

"Barwy szczęścia" znikają z antenty! Co się dzieje?

Na fanpage'u popularnego serialu "Barwy szczęścia" pojawił się post, który wywołał dużą reakcję fanów. Jak poinformowano, serial znika z anteny na kilka dni. "Barwy szczęścia" ustępują miejsca w programie transmisjom meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Produkcja wróci na antenę w najbliższy poniedziałek, 5 grudnia.

"Kochani Widzowie, z uwagi na zmiany w programie TVP2 związane z transmisją meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej nie będziemy mieli okazji spotkać się z Wami w tym tygodniu przy okazji wspólnego oglądania premierowych odcinków naszego serialu" - poinformował producent serialu na Facebooku.

Reklama

Producent przypomniał też, że widzowie, którzy szczególnie stęsknią się za swoimi ulubionymi bohaterami, mogą obejrzeć poprzednie odcinki w serwisie TVP VOD.

"Przypominamy przy tej okazji, że w każdej chwili możecie zajrzeć do pokaźnej kolekcji naszych minionych odcinków, zgromadzonych w serwisie TVP VOD".

Decyzja nadawcy podzieliła fanów

Mimo że przerwa w emisji "Barw szczęścia" nie potrwa długo, internauci nie kryją swojego niezadowolenia. Oto, co piszą oburzeni fani!

"Jak nie wakacje to święto, to śmierć królowej, teraz mecze co to ma być? Porażka".

"To po co jest TVP Sport? Tylko wszędzie mecze i mecze. Jakoś innymi sportami nie uszczęśliwia się wszystkich na siłę na każdym kanale".

"Ogólnie sam oglądam mecze ale nie rozumiem tego dlaczego są puszczane na TVP 2 przecież jest tyle kanałów sportowych" - czytamy w komentarzach.

Nie wszyscy fani jednak są rozczarowani. Część z nich deklaruje, że rozumie sytuację.

"Poczekam do poniedziałku. Będę oglądać z większym zainteresowaniem. Tymczasem... pozdrawiam serdecznie całą obsadę 'Barw szczęścia'" - skomentowała post fanka serialu.

Poniedziałkowy odcinek wynagrodzi fanom serialu przerwę w emisji. Na widzów czeka sporo emocji. W 2707. odcinku Klarze Pyrce będzie groziło duże niebezpieczeństwo. Czy pomoc przyjdzie na czas? Na odpowiedź na to pytanie widzowie będą musieli jeszcze poczekać.

Autorka: Anna Helit

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy