Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16338
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Przepychanki i konflikty

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a nim...


Reklama


Konflikt pomiędzy Borysem i Zenkiem w sprawie testamentu Nikodema przybiera na sile. Bratanek Grzelaka po wizycie u grafologa nabiera pewności, że dokument został sfałszowany! Do czego zdolny jest Borys?

Próbkę swoich możliwości pokazuje na Zacisznej, gdzie staje w obronie Stefana. Górkę znów zaczepiają fałszywi ochroniarze, ale Borys bez problemu sobie z nimi radzi. Czy w konflikcie z Zenkiem również użyje pięści?

I jak sprawa testamentu wpłynie na całą rodzinę? Czy wszyscy uwierzą w prawdomówność Zenka? I czy Grzelak faktycznie czegoś nie ukrywa?

Trudne zadanie przed Jackiem, który mocno rozkochał w sobie Ninę, ale przeciwko sobie ma nie tylko Witka, ale i Krystynę. Złota uczula Marka, który akurat odwiedza syna w Warszawie, by uważał na Brożka!

A Witek, który ma już dość Jacka, prosi ojca, by zabrał go na stałe do Finlandii! Co zrobi Marek?

Niespodziewana rywalka Kornelii do serca Bartka pojawia się w osobie... służącej Mirki! Dziewczyna wpada na półnagiego Koszyka i chłopak wyraźnie wpada jej w oko. Czy zaryzykuje dla niego pracę?

Tymczasem Kornelia, by Bartek dobrze prezentował się na eleganckiej gali, na którą idą, kupuje mu stosowne do okazji ubrania - drogie garnitury. Co na to Bartek?

Czas najważniejszej decyzji przed Kostkiem. Zbliża się termin jego rozprawy rozwodowej z Ludmiłą. Zuza podpowiada Edycie, by wyciągnęła do Jelenia rękę na zgodę.

Ludmiła czy Edyta? Którą ostatecznie wybierze Kostek? I czy pomocnym w podjęciu decyzji będzie... romans Ludmiły z Lechem, szefem Polgresu?

Zdrada jest przyczyną rozpadu innego związku. Władek każe Maćkowi wyprowadzić się i zniknąć ze swojego życia. Będzie to jednak trudne, w końcu pracują razem. Co zrobi Maciek?

Władka w ciężkich chwilach starają się pocieszyć Sabina i Andrzej. Wkrótce jednak sprawy Cieślaka zejdą na drugi plan. Wszystko zmieni się w dniu, w którym na śmietniku znajdą... porzucone dziecko!
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje