Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14886
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Przemysław Stippa został... mężem

Przemysław Stippa, czyli Władek Cieślak z "Barw szczęścia", stanął na ślubnym kobiercu. Małżeńską przysięgę aktor i jego ukochana złożyli sobie w sobotę 30 czerwca w ruinach pałacu w Runowie Krajeńskim w obecności najbliższych i przyjaciół.

Przemysław Stippa stara się chronić swe życie prywatne przed mediami. W wywiadach mówi tylko o swojej pracy, a na Instagramie i Facebooku publikuje niemal wyłącznie zdjęcia z planów seriali, w których gra, oraz z prób do spektakli teatralnych, w których występuje. W miniony weekend złamał jednak tę zasadę i pochwalił się zdjęciami z... własnego ślubu, który odbył się tydzień wcześniej!

Reklama

- Ona cała na biało, on jak pompa w ogrodzie - napisał pod fotografią, na której całuje swą śliczną żonę.

#pięknyczas, #pięknydzień, #razemnajlepiej, #love - to tylko kilka z wielu hasztagów, jakimi oznaczył zdjęcie.

Przemysław Stippa nie kryje, że jest bardzo szczęśliwy, a w roli męża czuje się wręcz doskonale. W mediach społecznościowych napisał, że to jego... rola życia. O tym, że się do niej przygotowuje, wiedziała tylko garstka jego najbliższych przyjaciół.

Ślub aktora odbył się w ruinach XVI-wiecznego pałacu Jana hr. Orzelskiego w Runowie Krajeńskim. Państwo młodzi złożyli sobie małżeńską przysięgę pod gołym niebem przy akompaniamencie muzyki skrzypcowej, a po ślubie zaprosili swych gości na wesele do pobliskiej restauracji.

Odtwórca roli Władka Cieślaka w "Barwach szczęścia" nie chce zdradzić, kim jest jego żona (wiadomo tylko, że ma na imię Paula), w jakich okolicznościach ją poznał i co sprawiło, że to właśnie ona skradła mu serce. Aktor do tej pory nigdy nie pokazał się z ukochaną na żadnej imprezie... Niewiele osób wiedziało, że już od dawna jest zakochany i bardzo szczęśliwy u boku kobiety, której w ostatni weekend czerwca przysiągł dozgonną miłość i wierność.

Przemysław Stippa, publikując na Instagramie zdjęcia ze swego ślubu, zaskoczył nie tylko swych fanów, ale też wielu znajomych, z którymi spotyka się na planach "Barw szczęścia" i "Leśniczówki". Wśród osób, które na portalu społecznościowym życzyły mu szczęścia na nowej drodze życia, znalazły się m.in. Adrianna Biedrzyńska, Marta Chodorowska i Jolanta Fraszyńska. Gratulacje złożyła też aktorowi i jego żonie cała ekipa "Leśniczówki".

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | TVP | Przemysław Stippa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje