Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16349
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Propozycja nie do odrzucenia?

Pierwsza wspólnie spędzona noc, wizja dłuższego rozstania oraz kusząca oferta z Finlandii. Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim…


Reklama

Jeszcze nie tak dawno temu Łukasz nawet nie przyznawał się do Ksawerego Juniora. Teraz jest w synku zakochany bez pamięci i chce z nim spędzać każdą wolną chwilę.

Nieoczekiwanie Sadowski prosi Kasię, by mógł zostać dla niego prawdziwym ojcem. Pragnie pomóc w wychowaniu synka i przestać udawać, że jest tylko znajomym Górki. Jednocześnie Alina prosi Górkę, by jej zmarły syn na zawsze pozostał oficjalnym ojcem malca. I choć Kasia boi się, że straci Łukasza, decyduje się wyznać mu całą prawdę o Rybińskim.

Kasia opowiada Sadowskiemu całą historię o usynowieniu jej synka przez Ksawerego tuż przed  śmiercią. Mężczyzna jest poruszony opowieścią. Szczerość i zrozumienie, mimo obaw Górki, zbliżają do siebie Kasię i Łukasza. Spędzają pierwszą wspólną noc... Czy to początek wspólnego życia tej pary? Czy Łukasz da Kasi szansę na miłość i szczęście? Szczęścia na pewno Markowi i Marii nie życzy Krystyna. Nadal marzy, by syn zostawił Pyrkę i związał się z Niną. Złoty wraca z Rzymu wściekły na matkę - okazuje się, że w ostatniej chwili zmieniła rezerwacje, tak by mieszkał w jednym pokoju z Niną!

Maria ma już dość tego że Elsner wtrąca się niemal w każdy aspekt ich życia. Niespodziewanie Złoty otrzymuje ciekawą propozycję pracy w Finlandii. Czy ją przyjmie i ucieknie z żoną od kłopotów?

Tymczasem Hubert i Klara ciągle się rozmijają. Pyrka wraz z Ernim i Gitesami robią coraz większą karierę i nie zamierzają spocząć na laurach. Hubert chce wyruszyć z Ernim w miesięczną trasę koncertową po Polsce. Klara jest zła na narzeczonego. Ma żal, że chce ją zostawić samą na tak długo. Czy Adam, któremu dziewczyna od dawna się podoba, wykorzysta nieobecność Huberta? 

O tym, że wielkie pieniądze to wielkie kłopoty przekona się Zenek. Grzelak cieszy się, że za okrągłą sumę ze sprzedaży ziemi będzie mógł kupić Justynie mieszkanie. Do czasu... Gdy wiadomość o nagłym wzbogaceniu się byłego męża dotrze do Joli zaczną się problemy.

Okaże się, że działka Grzelaka była ich prezentem ślubnym. Kozłowska zażąda swojej doli  - a gdy Zenek jej odmówi - rozpocznie walkę o pieniądze! W tym tygodniu "Barwy szczęścia" w poniedziałek (10.11), środę (12.11) i czwartek (13.11). www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje