Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Problemy z facetami

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama

Im większe kłopoty Klary, tym bardziej niedojrzałe zachowanie Huberta. Śliwińska nie kryje złości, gdy ważniejszy od jej problemów staje się dla Pyrki... wybór stroju rapera, który przygotował sobie na koncerty.

Sprzeczka szybko przeradza się w kłótnię, której świadkiem jest Erni. Klara zarzuca narzeczonemu, że zachowuje się jak szczeniak, a nie poważny mężczyzna. Hubert odgryza się kpiącą uwagą na temat jej książki.

Kolejny cios czeka na Klarę w klubiku. Tam dowiaduje się od Adama o niekorzystnych zapisach w aneksie do umowy z wydawnictwem, których wcześniej nie zauważyła. Adam twierdzi, że też o nich nie wiedział.

Klara z Adą i Błażejem idą wyjaśnić sprawę z Burzyńskim. Prezes stwierdza, że pretensje powinny mieć do Adama, który podsunął im ten aneks do podpisania. Czyżby ilustrator perfidnie wykorzystał naiwność dziewczyn? 

Z problemami na wielu frontach zmaga się też Marta. W pracy coraz bardziej irytuje ją Nadia, która znów krytykuje metody Walawskiej. Marta ma już dość uwag pracownicy i udziela jej ostrej reprymendy...

... a zapłakana Nadia idzie na skargę do Dąbrowskiego! Czy pozycja Walawskiej w ATB zostanie zagrożona?

Czarek niespodziewanie oświadcza się Marlenie, a ona... ucieka z płaczem! Czy chłopak zostawi ją, gdy pozna prawdę o tym, że nie może wziąć z nią kościelnego ślubu?

Jerzego na pewno nie zostawi Grażyna. Sąsiadka troskliwie opiekuje się przeziębionym Marczakiem. Czuwa nad nim całą noc, a po przebudzeniu serwuje mężczyźnie śniadanie. 

Jak zareaguje na to Anna, która wpadnie do Jerzego z niezapowiedzianą wizytą?

Marek uczy Witka matematyki i opiekuje się Niną, która gorzej się poczuła. Zostaje u Elsnerów do późnego wieczora... Nina nie zamierza dalej ukrywać swojego uczucia do byłego chłopaka!

Nawet przed Marią! Spotyka się z nią i szczerze wyznaje, że kocha Marka! Jak Pyrka na to zareaguje?


www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje