Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Poznajcie nowego absztyfikanta Reginy... Vincenzo zniszczy jej związek z Frankiem?

Na kameralnym zamknięciu „Zdrówka” niespodziewanie pojawi się Vincenzo Ilardi (Alessandro Curti). Okaże się, że jest znajomym Kaśki (Katarzyna Glinka) z Sycylii, który mógłby dostarczać włoskie specjały do sklepu Aldony (Elżbieta Romanowska). Mężczyzna nie będzie w stanie oderwać oczu od obecnej na kolacji Reginy (Kamila Kamińska). Postanowi ją uwieść...

W 2406. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 15 marca godzinie 20.10 w TVP2) Regina i Mariola (Agnieszka Mrozińska) przyjadą do Aldony z zamiarem przekonania jej, by nie rezygnowała ze swojego sklepu. Niestety, dowiedzą się, że ich przyjaciółka nie zamierza dłużej prowadzić "Zdrówka".

Reklama

- Otwieram całkiem nowy rozdział życia - oznajmi im Grzelakowa i doda, że przekonała Borysa (Jakub Wieczorek), by sprzedać ziemię i poszukać nowego miejsca na dom. 

Po kolacji Mariola pożegna się, tłumacząc, że umówiła się z Wangelem (Marek Kałużyński), a Aldona wejdzie do sklepu, by przynieść Reginie słoik jej ulubionego musu jabłkowego. Tymczasem do samotnie siedzącej przy stoliku Czapli podejdzie nieznajomy mężczyzna.

- Pozwoli pani, że się przedstawię. Vincenzo Ilardi. Prosto ze słonecznej Sycylii - powie, kłaniając się w pas.

- Czyli jest pan tym słynnym Włochem, który będzie dostarczał południowe przysmaki do delikatesów Aldony? - uśmiechnie się Regina i, widząc wychodzącą z domu Grzelakową, oznajmi, że musi się już zbierać.

- Zostawiam pana w dobrych rękach - rzuci Ilardiemu na do widzenia.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje