Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15921
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Powrót Zosi

​Joanna Moro, którą widzowie pokochali za rolę Anny German, wraca do "Barw szczęścia". Pojawi się w rozbudowanym specjalnie dla niej wątku.


Reklama

Po sukcesie serialu o Annie German, w którym Joanna Moro zagrała tytułową rolę, aktorka na pewien czas znikła z ekranów i wyjechała do Rosji, by wziąć udział w nowej produkcji telewizyjnej "Talianka".

Kiedy wróciła do kraju, okazało się, że ogromna popularność i sympatia widzów wcale nie muszą przekładać się na nowe propozycje zawodowe.

Pamiętali o niej

Na szczęście nie zapomnieli o niej producenci serialu "Barwy szczęścia", w którym przez pięć lat grała asystentkę Marty Walawskiej.

Wiadomo już, że Joanna Moro znów pracuje na planie. Przypomnijmy, że po tym, jak Walawska (Katarzyna Zielińska) straciła pracę w redakcji, Zosia także musiała pożegnać się ze swoją posadą, a grająca ją Joanna Moro - z rolą.

Teraz asystentka Marty wróci, żeby poprosić byłą szefową o pomoc w znalezieniu nowego zajęcia...

Piękna protegowana

To, jak potoczą się losy Zosi, na razie trzymane jest w tajemnicy, ale na pewno jej wątek zostanie bardzo rozbudowany. Zosię na prośbę Marty przyjmie do pracy Artur Chowański (Jacek Rozenek).

Czy biznesmen dostrzeże w niej wyłącznie nową pracownicę i protegowaną ukochanej Marty? Jedno jest pewne: jej bohaterka sporo namiesza w serialu! Joannę Moro zobaczymy w "Barwach szczęścia" 18 kwietnia w 1113. odcinku.

A.IM.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje