Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Powrót Rafała. Były wspólnik zrujnuje Brunowi życie?

W hotelu Stańskich nieoczekiwanie pojawi się Rafał (Wojciech Solarz). Okaże się, że były wspólnik Bruna (Lesław Żurek) właśnie wyszedł z aresztu. - Mam nadzieję, że na zawsze, bo adwokat jest pewien, że mnie uniewinnią - powie Karolinie (Marta Dąbrowska) i poprosi ją, by pozwoliła mu zobaczyć się z ich synem.


W 2369. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 21 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Rafał zjawi się w hotelu Stańskich z kopertą pełną banknotów. Wręczy ją Karolinie.

- Zaległe alimenty - stwierdzi i wyzna Różańskiej, że zamierza walczyć o uniewinnienie.

Zaborski zacznie wypytywać recepcjonistkę o ich syna, ale po chwili nagle zmieni temat... Będzie bardzo ciekawy, czy jego były wspólnik nadal jest mężem Bożeny (Marieta Żukowska).

- Są razem? Czy łączy ich już tylko hotel? - zapyta.

- Są razem i się kochają. Mimo tego, co naopowiadałeś o przeszłości Bruna - usłyszy.

Reklama

Następnego dnia Karolina powie szefowej, że Rafał został zwolniony z aresztu.

- Bałam się jego powrotu, ale o dziwo... jest fajnie - uśmiechnie się i doda, że Zaborski przyniósł jej kwiaty i przepiękny wisiorek na zgodę.

Chwilę później do Stańskiej zadzwoni Miron (Mateusz Wądrzyk). Agent, którego poprosiła, by sprawdził, kto nęka ją SMS-ami, oznajmi jej, że właściciel telefonu, z którego wysyłano wiadomości do niej, siedzi w areszcie. Bożena od razu domyśli się, że jej stalkerem jest Rafał! 

Tymczasem wieść o tym, że Zaborski wyszedł na wolność, dotrze też do Bruna. Stański obieca Bożenie, że skontaktuje się z prawnikiem na wypadek, gdyby były wspólnik chciał narobić mu kłopotów.

- Obiecaj, że nie dasz mu się szantażować - poprosi go żona.

- Mowy nie ma. Nie zadręczaj się. Szkoda zdrowia na tego typka - uspokoi ją Bruno.

Wkrótce potem Rafał zwabi Stańską do opuszczonego budynku, który okaże się dawną siedzibą parabanku - tego samego, w którym Zaborski pracował z Brunem i zastrzelonym przez rozgoryczonego klienta Andrzejem Nowakowskim. Rafał wyzna przerażonej Bożenie, że jej mąż uciekł przed oszukanymi ludźmi i - co udowodni, pokazując Stańskiej zdjęcia Bruna z narkotykami i młodymi kobietami lekkich obyczajów - ma też na sumieniu wiele innych grzechów. 

Po spotkaniu z Rafałem Bożena poprosi męża o rozmowę, powie mu, co usłyszała od Zaborskiego i zażąda wyjaśnień. Stański wpadnie w szał... 

Czy Bożena uwierzy Brunowi, że wszystko, co powiedział jej o nim Rafał, to kłamstwa mające na celu skłócić ich ze sobą? Czego tak naprawdę Zaborski będzie chciał od Stańskiego? Przekonamy się o tym już wkrótce!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy