Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13032
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Powrót Nasielskiego. Anna spotka się z byłym kochankiem

Wkrótce Anna (Dorota Kolak) i Nasielski (Mirosław Baka) znów się spotkają. Okaże się, że Jakub przeprowadził się na stałe do Warszawy, dostał pracę w telewizji, urządza swe nowe mieszkanie i właśnie skończył pisać drugą powieść. Wyzna Marczakowej, że nie potrafi zapomnieć o tym, co ich łączyło...

W 1872. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 28 maja o godzinie 20.10) Anna wybierze się do galerii handlowej i nieoczekiwanie spotka w niej Jakuba. Pisarz zaprosi ją na kawę...

Reklama

- Mam nadzieję, że nie jest o mnie - westchnie Marczakowa, gdy pisarz pokaże jej pachnący jeszcze farbą drukarską egzemplarz swej drugiej powieści.

- Nie, tym razem jest o nas - powie jej Nasielski i poprosi, by przeczytała jego nową książkę, bo jest bardzo ciekaw jej opinii.

Anna rzuci okiem na okładkę "Lata z A.", po czym wrzuci książkę do torebki. Spojrzy Kubie prosto w oczy i stwierdzi, że nie jest już ani jego nauczycielką, ani kochanką, więc jej recenzja nie powinna mieć dla niego żadnego znaczenia.

- Jesteś na mnie zła? - zapyta ją pisarz.

- Jestem zaskoczona! Rozmawialiśmy już na ten temat i dałam ci wyraźnie do zrozumienia, że nie chcę tej książki - przypomni mu Anna.

- Nie możesz oczekiwać od pisarza, żeby milczał - wyszepcze Nasielski.

- Bądź sprawiedliwa. Ty odzyskałaś męża, a ja mam o czym pisać, to chyba uczciwe? - doda.

- Ale ryzykowne, bo przy tak wąskim zakresie tematów, trzeciej książki nie będzie - zakpi Marczakowa.

Po powrocie do domu Anna opowie Jerzemu (Bronisław Wrocławski) o swym spotkaniu z byłym kochankiem.

- Znowu napisał o mnie książkę - westchnie i pokaże mężowi "Lato z A.".

- Oddam jutro to dzieło do lokalnej biblioteki - zażartuje Marczak, a gdy Anna zapyta go, czy nie jest mu przykro, że Nasielski opisał z detalami ich romans, stwierdzi, że najważniejsze jest dla niego, że ją odzyskał.

- Ja mam ciebie, a pan pisarz tylko książkę - powie.

Czy Anna przeczyta nową powieść Jakuba? Czy będzie chciała znów się z nim spotkać? Czy naprawdę zapomniała o pięknych chwilach, które spędziła w jego ramionach?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje