Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16468
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Powrót Jowity. Komu siostra Patryka tym razem zawróci w głowie?

Pamiętacie Jowitę (Magdalena Żak), która kiedyś uwiodła Kowalskiego (Marek Krupski), zatajając przed nim, że jest jeszcze licealistką? Już w 1. odcinku nowego sezonu "Barw szczęścia" dowiemy się, że siostra Patryka (Konrad Skolimowski) wróciła do Warszawy po dwuletnim pobycie za granicą i jest gotowa na nowy związek. Tym razem wpadnie jej w oko... Justin (Jasper Sołtysiewicz)!


W 2275. odcinku "Barw szczęścia" (premiera nowego sezonu w poniedziałek 31 sierpnia w TVP2) Patryk odbierze telefon od dawno niewidzianej młodszej siostry, którą po miłosnej "aferze" z Kowalskim rodzice wywieźli do babci do Bretanii.

Reklama

"Właśnie wylądowaliśmy w Polsce. To kiedy się widzimy?" - zapyta Jowita brata, a ten zaproponuje, by spotkali się w Feel Good.

Okaże się, że Jowita wróciła do kraju z rodzicami (jako Jezierskich zobaczymy Ewelinę Serafin i Jakuba Bohosiewicza), którzy chcą w Polsce sprzedawać wina produkowane w rodzinnej winnicy we Francji.

Kiedy następnego dnia dziewczyna zjawi się w Feel Good, od razu wpadnie w oko pracującemu tam Justinowi. Przystojny kelner poprosi Patryka, by przedstawił go... koleżance.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje