Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12487
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Barwy szczęścia”: Postrzelony Walawski zapadnie w śpiączkę!

Rosyjska mafia zleci zamach na rodzinę Piotra (Piotr Jankowski). Ciężko ranny Walawski zapadnie w śpiączkę. Kto jeszcze powinien się bać o swoje życie?


Reklama

Chowańskiemu (Jacek Rozenek) nie spodoba się rozgłos, jaki zyska sprawa przekrętów Rosjan w kwestii przejęcia wydawnictwa. Zapewni Martę (Katarzyna Zielińska), że nie brał udziału w żadnym nielegalnym procederze. Iga zaś zacznie się głośno zastanawiać, czy Rosjanie nie będą się na niej mścić. Piotr  uspokoi ją i zapewni, że razem przezwyciężą wszystko. 

Pod lupą

Potem Marta opowie o sprawie Kasi (Katarzna Glinka), która obieca pogadać z Łukaszem (Michał Rolnicki), by przedstawił w mediach całą prawdę. Sadowski obejrzy u Walawskich materiały, jakie Iga dostała u Wadima (Vadim Affanassiev), ale oceni, że nie ma wśród nich dowodów na przestępstwo. Wtedy Piotr zdecyduje się opowiedzieć przed kamerą o kulisach działań Rosjan. Od tej pory on i jego rodzina znajdą się pod obserwacją dwóch podejrzanych mężczyzn.

Strzały w parku

Iga zacznie panikować, że występ Piotra w telewizji to nie jest dobry pomysł. Kasia też wyrazi swoją obawę o Łukasza, że za dużo ryzykuje. Chowański zaś zdziwi się informacją, że Wadim i Waldemar (Paval Kryksunou) stoją za firmą Eastwave Invest podejrzaną o przekręty m.in. na Czechach i Łotwie. Skomentuje, że to nie jest liga Piotra i Walawski nic nie zwojuje. Podczas nagrania Łukasz będzie zadawał mu coraz bardziej niewygodne pytania na temat kulisów przejęcia spółki. Ten w końcu przerwie wywiad.

Potem w czasie rodzinnego spaceru wyzna Idze, że zrozumiał, że ona i dzieci są dla niego najważniejsze w życiu. A przed kamerami powiedział tylko tyle, żeby nie mieli kłopotów. Ledwo wypowie te słowa, w ich kierunku padną strzały. Igę zranią w ramię, a Piotra trafią dwie kule.  Zobaczymy to w 1390. odcinku “Barw szczęścia" (emisja 2 lutego w TVP2). Natychmiast zostanie przewieziony do szpitala, gdzie trafi na sale operacyjną. W tym czasie zabandażowana Iga złoży zeznania, ale nie będzie stanie zidentyfikować strzelców. Chwilę później dowie się, że mąż jest już po operacji. Zostanie wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Wszyscy w strachu

Tymczasem Sadowski będzie sobie wyrzucał, że przez jego reportaż Piotr może zginąć. Kasia poprosi, by odpuścił sprawę. On zapewni, że jest bezpieczny, bo Rosjanie nie odważą się zaatakować dziennikarza. Za to Marta zacznie bać się o siebie i rodzinę. Na dodatek w szpitalu dowie się, że Walawski stracił dużo krwi i nie wiadomo, czy doszło do uszkodzenia mózgu. Trzeba mieć nadzieję, że z tego wyjdzie...

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje