Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13031
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Pokusy, kłótnie i groźby

Małżeńskie kłótnie, randka i molestowanie w pracy - przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia” i nowa dawka emocji! Co tym razem zobaczymy w serialu?

Przede wszystkim: do obsady dołączy Kamila Kamińska - młoda gwiazda filmu "Najlepszy", która zdobyła nagrodę za debiut na FPFF w Gdyni. W odcinku numer 1862 Borys weźmie udział w targach żywności, gdzie pozna atrakcyjną bizneswoman: Reginę Czaplę. Nowa znajoma od razu zaproponuje mu współpracę... i to wyjątkowo bliską. Czy Aldona będzie miała powód do zazdrości?

Reklama

Spore problemy w premierowych odcinkach czekają też Oliwkę i Kajtka. Młodzi spróbują wybrać w końcu nowego współlokatora i zaproszą do domu wybranych kandydatów. Jednym z chętnych okaże się... Szczepan Zbrowski!

- Tata?... A co ty tutaj robisz?

- Będę z wami mieszkał!

Kajtek zgodzi się, by ojciec Oliwki został na jedną noc, ale później poprosi seniora, by znalazł sobie inne lokum. Gdy Zbrowski odmówi, Cieślak w końcu wybuchnie.

- Nie ma mowy! Nie po to się wyprowadzaliśmy od rodziców, żeby mieszkać z panem!

Magda i Sebastian nadal będą za to mieli kłopoty dziećmi, które wzięli pod opiekę. Mirek cały czas będzie się buntować i - po kolejnej kłótni z dorosłymi - ucieknie z domu. Kowalski, zirytowany, rzuci w końcu do żony:

- Wiem, że rodzina zastępcza to był mój pomysł, ale chyba nie najlepszy...

Magda będzie w szoku.

- Bardzo mnie rozczarowałeś!(...) Chciałeś mnie zatrzymać do tego stopnia, że posłużyłeś się dziećmi... To ohydne!

- Nie mów tak... Naprawdę chciałem, żebyśmy im stworzyli dom...

- Ale już nie chcesz?!

Z kolei Julita dostanie szansę na... karierę w mediach! Darek zorganizuje spotkanie Józka z ekspertem od PR-u - Tomczykiem. Specjalista od promocji nie zainteresuje się Sałatką, tylko... jego narzeczoną. I to z niej postanowi zrobić gwiazdę.

- Partnerki piłkarzy cieszą się dużym zainteresowaniem mediów, a pani potencjał jest zupełnie niewykorzystany! Wywiad, sesja zdjęciowa - Tomczyk od razu ruszy do akcji. Ale czy Julita będzie dzięki temu szczęśliwa?

Tymczasem miłość Anety i Marka rozkwitnie... ale do ich związku cały czas będzie wtrącać się Krystyna. Zakochani postanowią w końcu znaleźć dla seniorki jakieś "zajęcie" - tak, by zostawiła ich w spokoju.
Doktor Dylska spróbuje umówić Złotą z Jaworskim, ale Krystyna się na to nie zgodzi.

- Anetko, to nie jest facet dla mnie... To stary grzyb! Widzisz, jak on się ubiera i zachowuje? Jak emeryt! Nie ma energii, fantazji... Nudzę się od samego myślenia o nim!

Godzinę później seniorka pobiegnie za to na randkę z tajemniczym Czesławem, którego pozna przez Internet. Jak zakończy się to spotkanie... i ile lat będzie miał jej nowy wybranek?

A w finale... Bożena molestowana przez szefa! W premierowych odcinkach Kowaluk uprzedzi koleżankę, że agencja chce przyjrzeć się interesom Bruna. Wiśniewska będzie załamana.

- Wie pan, że niczego nie znajdą... Ale jak ruszy śledztwo, to rozpęta się afera i Bruno może stracić biznesową wiarygodność!(...) Proszę nam pomóc... Wie pan, że mój mąż nie jest przestępcą! Kilka godzin później szef umówi się za to z Bożeną w parku...

I tym razem... zaproponuje dziewczynie romans! - Nie będzie śledztwa w twojej sprawie i w sprawie firmy twojego męża, oczywiście jeśli się dogadamy... Wszystko zależy od ciebie... Jak Wiśniewska zareaguje na jego słowa... i błądzące po jej ciele dłonie? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - od poniedziałku do piątku o godz. 20:10!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje