Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Podwójna cena romansu

Chwila namiętności może wiele kosztować. Jeśli Anna myślała, że już poniosła wszystkie konsekwencje, to jest w błędzie. Były kochanek będzie miał dla niej niemiłą niespodziankę...

Przed wakacyjną przerwą (ostatni odcinek "Barw szczęścia" obejrzymy 14 czerwca) przekonamy się, że los bywa przewrotny. Kiedy Anna zdecydowała się na romans z Nasielskim (Mirosław Baka), pochlebiało jej, że była muzą początkującego pisarza i bohaterką jego pierwszej powieści.

Reklama

Teraz jednak usłyszy coś, co całkowicie zniszczy jej spokój i być może znów zagrozi jej małżeństwu!

Anna wybierze się na zakupy. W galerii handlowej przypadkiem natknie się na Nasielskiego.

Mimo że to nieoczekiwane spotkanie będzie dla Anny trochę krępujące, to jednak Nasielski zachowa się bardzo kulturalnie.

Kobieta odetchnie z ulgą, zamieni z nim dwa słowa i już będzie chciała odejść, gdy kochanek wyzna, iż właśnie skończył pisać swoją drugą powieść.

Anna zblednie, gdy dowie się, że nosi ona tytuł "Lato z A".

- Mam nadzieję, że to nie jest o mnie? - spyta zdenerwowana.

- Nie, tym razem jest o nas - odpowie spokojnie Nasielski.

Kobieta poczuje, że grunt usuwa jej się spod nóg. Stanowczo oznajmi, że się nie zgadza na publikację, ale w odpowiedzi usłyszy, że nie może oczekiwać od pisarza, żeby ten milczał... Idąc do domu, załamana pomyśli, że to ironia losu. Pierwsza książka Nasielskiego, w której opisał miłość do niej, bardzo ją dowartościowała.

Jednak druga powieść i zawarte w niej szczegóły gorącego romansu, mogą na dobre zniszczyć jej małżeństwo. A przecież z takim trudem je posklejała z Jerzym (Bronisław Wrocławski). Odchodząc do kochanka, była przekonana, że zasługuje na coś więcej niż tylko nudne wieczory przed telewizorem i towarzystwo wiecznie zmęczonego męża.

Jednak, gdy młodszy kochanek stawał się coraz bardziej zaborczy i gdy zobaczyła, jak bardzo skrzywdziła męża, uznała, że jej miejsce jest u boku Jerzego.

Nie bez znaczenia było też to, że podczas jej nieobecności o Marczaka czule i troskliwie dbała Małgorzata.

Czy z trudem uratowane małżeństwo znów popadnie w kryzys?

Anna stanie niebawem przed ogromnym dylematem - opowiedzieć mężowi, że Nasielski napisał o ich romansie książkę, czy też zrobić wszystko, aby powstrzymać jej wydanie?

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje