Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19978
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia" po wakacjach: W końcu jej to wyzna. Dostanie jeszcze jedną szansę?

Wkrótce po zniknięciu Amelii (Stanisława Celińska) Stański (Lesław Żurek) spotka się z Karoliną (Marta Dąbrowska), by porozmawiać z nią o artykule w "Szoku", po lekturze którego Bożena (Marieta Żukowska) oznajmi jego matce, że nigdy już nie zobaczy wnuka, co seniorka przypłaci załamaniem. Bruno postanowi wytoczyć brukowcowi proces. Powie Różańskiej, że nie daruje Modrzyckiemu (Piotr Ligienza) tego, że zrujnował mu życie, publikując wyssane z palca historie na jego temat.

Karolina nie będzie przekonana, czy walka z "Szokiem" przyniesie jakikolwiek skutek. Wprost powie Brunowi, że - decydując się na romans z nią - miał przecież świadomość, że może zniszczyć swoją rodzinę, więc pretensje powinien mieć tylko do siebie.

Stański przyzna byłej kochance rację, po czym zapowie jej, że jednak nie odpuści i zrobi wszystko, by Modrzycki poniósł karę za grzebanie w jego prywatnych sprawach.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Stański pobije naczelnego "Szoku" i trafi do aresztu

Natychmiast po rozmowie z Karoliną Bruno pojedzie do redakcji "Szoku" i rzuci się z pięściami na Błażeja. Dziennikarz upadnie na podłogę, a Weronika (Maria Świłpa) i Radomir (Łukasz Wójcik) rzucą mu się na ratunek i odciągną od niego rozwścieczonego Stańskiego.

Reklama

Modrzycki wykrzyczy Brunowi prosto w twarz, że słono zapłaci za napaść na niego, a kolegów poprosi, aby nie pozwolili agresorowi uciec przed przyjazdem policji.

Gdy informacja, że Stański został aresztowany za rozróbę w siedzibie "Szoku", dotrze do hotelu, Kajtek (Jakub Dmochowski) będzie musiał przejąć sprawy szefa, ale nie da rady zająć się wszystkim, więc zadzwoni do Justina (Jasper Sołtysiewicz) i poprosi go o pomoc.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Bruno zasugeruje Karolinie, by wróciła do hotelu i... do niego

Skotnicki przyjedzie do hotelu i od razu wpadnie na Idę (Joanna Pocica). Dziewczyna powie mu, że Bruno trochę narozrabiał, po czym niespodziewanie zacznie wypytywać o szefa. Justin wyzna jej, że Stański ma wiele za uszami i nie lubi, kiedy ktoś interesuje się jego niejasną przeszłością.

Tymczasem Bruno spędzi w areszcie kilka godzin, a po wyjściu na wolność znów spotka się z Karoliną.

Zdradzamy, że z powodu publikacji "Szoku" Różańska straci pracę, a Stański zaproponuje jej, by wróciła do jego hotelu. Stwierdzi, że nie potrafi o niej zapomnieć i zasugeruje, że choć wszyscy są przeciwko nim, powinni być razem.

Czy Różańska zdecyduje się ponownie wpuścić go do swojego życia?   

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Kiedy i gdzie obejrzeć?

Na premierowe odcinki "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza po wakacjach. Serial emitowany będzie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy