Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19361
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Po wakacjach Aldona trafi za kratki!

W piątek 3 czerwca telewizyjna Dwójka wyemituje ostatni przed wakacjami odcinek „Barw szczęścia”. Na następne spotkanie z bohaterami serialu TVP2 zaprosi widzów dopiero do końca sierpnia. Sprawdźcie, co się wydarzy w pierwszych po prawie trzymiesięcznej przerwie epizodach „Barw...”.

Jesteście ciekawi, co czeka bohaterów "Barw szczęścia" jesienią 2022 roku? Uchylamy rąbka tajemnicy...

"Barwy szczęścia": Najpierw marihuana, a potem strzał prosto w serce!

Studia będą dla Aldony (Elżbieta Romanowska) cudowną odskocznią od codziennych problemów. Grzelakowa z niecierpliwością czekać będzie na spotkania ze znajomymi z uczelni. Pewnego dnia koledzy zaproponują jej, by spróbowała... marihuany, a potem zasugerują, że mogłaby zacząć uprawiać zioło.

Zanim jednak Aldona podejmie decyzję w sprawie uruchomienia nowego biznesu, zostanie - będąc na haju - aresztowana i spędzi kilka godzin za kratkami!

Reklama

Tymczasem mieszkańcy Borek, wściekli, że Kuczma (Arkadiusz Nader) nie poniósł kary za spalenie domu Grzelaków, postanowią sami wymierzyć mu sprawiedliwość. Dojdzie do awantury, podczas której padnie strzał. Zbłąkana kula trafi prosto w serce... Aldony.

Czy kobieta przeżyje?

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Kiedy i gdzie obejrzeć?

Emisję 16. sezonu "Barw szczęścia" TVP2 rozpocznie najprawdopodobniej w ostatni poniedziałek sierpnia. Oznacza to, że odcinek 2649. serialu zobaczymy 29 sierpnia - jeśli nie zajdą żadne zmiany - o stałej porze, czyli o godzinie 20.10.

Źródło: AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy