Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Po samobójczej śmierci ojca Ewa pogrąży się w depresji...

Wiadomość o śmierci ojca sprawi, że Ewa (Gabriela Ziembicka) zamknie się w sobie i zacznie pogrążać się w depresji. Elżbieta (Marzena Trybała) i Artur (Jacek Rozenek) będą musieli zwrócić się po pomoc do psychoterapeuty...

W 2335. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w w TVP2 w piątek 27 listopada o godzinie 20.10) Elżbieta i Artur przekażą Ewie smutną wiadomość o samobójczej śmierci Piotra (Piotr Jankowski). Nastolatka przyjmie ją spokojnie... Zamknie się we własnym świecie, odcinając się od wszystkich, którzy ją kochają.

Reklama

- Martwię się o Ewę. Widziałaś jak się zachowywała, była jakby nieobecna - powie później Chowański do Żeleńskiej.

- Już wcześniej była bardzo smutna, śmierć Marty, potem Moniczki. To za dużo na takie małe dziecko... Boję się, że to depresja - doda.

Elżbieta przyzna mu rację. Stwierdzi, że teraz oboje muszą bardzo uważnie obserwować Ewę. Wyzna też Arturowi, że próbowała umówić wnuczkę na wizytę u psychoterapeutą, ale nie udało się jej.

- Trzeba czekać wiele tygodni - stwierdzi.

Chowański obieca pomóc jej w znalezieniu lekarza. Jeszcze tego samego dnia Ewa spotka się z terapeutą. Elżbieta powie Chowańskiemu, że jej wnuczka ciągle jest bardzo smutna i - wszystko na to wskazuje - ma depresję.

- Mam nadzieję, że nie będą jej chcieli skierować do psychiatry - westchnie.

- Zrobimy wszystko, żeby pomóc Ewie. Jeśli terapeuta uzna, że leczenie jest niezbędne, poszukamy pomocy, gdzie tylko się da - Artur ponownie zadeklaruje, że dla Ewy zrobi wszystko, co będzie mógł.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje