Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12484
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Piękna blogerka zapoluje na Łukasza i rozwali jego związek z Kasią?

Niebawem czarne chmury zawisną nad związkiem Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). Powód? Ta trzecia, czyli Agnieszka (Anna Dereszowska).


Reklama


Kim jest Agnieszka Walczak, która stanie między Górkówną a Sadowskim? To atrakcyjna i oryginalnie ubrana kobieta, którą widzowie "Barw szczęścia“ poznają w 1301. odcinku (emisja we wtorek 2 czerwca o godz. 20.05 w TVP2). Wtedy pojawi się w klubie, dopytując o Adama (Bartosz Porczyk). Sara (Dominika Kimaty) skieruje ją do Basi (Sławomira Łozińska). Walczakówna opowie Grzelakowej, że poznała jej syna w Londynie.

- Trochę się spotykaliśmy, ale potem nasz kontakt się urwał - wyzna Agnieszka. - Chciałabym go teraz odnaleźć.

Adama już nie ma

- Niestety, nie mogę dać numeru telefonu syna, bo... Adama już nie ma - usłyszy kobieta, a w jej oczach pojawią się łzy.

Basia uzna, że Walczakówna została przysłana przez bandziorów, którzy polowali na jej syna. Dlatego powie jej, że Adam został pochowany na Nowej Zelandii. W reakcji na to wyjaśnienie Agnieszka natychmiast opuści gniazdko Grzelaków. A na ulicy wpadnie na... Kaśkę. Okaże się, że znają się z czasów londyńskich. Razem pracowały jako tancerki erotyczne. Obie kochały się w Adamie. Po rozstaniu z Górkówną Jakubik związał się właśnie z Agnieszką.

- Wróciłam do Polski głównie ze względu na chorą mamę - zwierzy się Kasi kobieta, po czym pokaże jej w telefonie swoje zdjęcie z Adamem, które zrobili sobie w Londynie miesiąc wcześniej. Wiem o programie ochrony świadków. Liczyłam, że teraz spotkam Adama w Polsce, bo miał przyjechać do matki i powiedzieć, że jest już bezpieczny. Mieliśmy spróbować znów być razem...

Blogerka modowa z Londynu zamiast Ukrainy

Gdy Kasia wróci do domu po spotkaniu z Agnieszką, uwadze Łukasza nie ujdzie jej kiepski nastrój. Zdenerwuje się jeszcze bardziej, gdy ukochany poinformuje ją o swoich planach. - Chcę wyjechać na Ukrainę - powie Sadowski. - Ale nie jako reporter. Jako wydawca.

Kasia stanowczo sprzeciwi się temu pomysłowi. Oznajmi, że nigdzie go nie puści. - Po prostu boję się, że coś ci się stanie - wyjaśni.

W efekcie Łukasz pójdzie do telewizji i zrezygnuje z wyjazdu na Ukrainę. W zamian weźmie pierwsze lepsze zlecenie - materiał o znanej blogerce modowej z Londynu. Podczas wywiadu okaże się, że to... Agnieszka. Reportaż o niej do tego stopnia spodoba się w redakcji, że Sadowski otrzyma zamówienie na następny - o sukcesie Walczakówny na Wyspach. Kasia pogratuluje ukochanemu, ale nie będzie wiedziała, że chodzi o jej znajomą.

Urzeknie go jej historia

Kolejne spotkania z blogerką sprawią, że Łukasz znajdzie się pod jej dużym wpływem. Urzekną go jej poglądy oraz historia. Aga zwierzy mu się, że na początku pobytu w Anglii dorabiała m.in. jako tancerka topless. Zafascynowany historią jej walki o swoje Łukasz zaproponuje jeszcze jeden dokument z punktu widzenia emigranta, który się wybił. Od razu zabiorą się do roboty, a potem Agnieszka zaprosi go na wernisaż znajomej. Nagle dostanie telefon ze szpitala, że jej mama poczuła się gorzej i zabrało ją pogotowie. Łukasz podwiezie tam blogerkę, która podziękuje mu całusem za podwózkę. Innym razem powie, że teraz ona chciałaby się dowiedzieć wszystkiego o nim.

- Jestem w trakcie rozwodu - wyzna Sadowski. - Ale chyba znalazłem już swoją drugą połówkę...

Agnieszka pomyśli, że mówi o niej... I zacznie go otwarcie kusić, co Łukasz będzie ukrywał przed Kasią. Na domiar złego w krew wejdzie mu kłamstwo. Przykład? Gdy dostanie sms-a od blogerki, ukochanej powie, że to z redakcji albo z montażowni...

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje