Reklama

"Barwy szczęścia": Patryk przyłapany na zdradzie?!

Patryk (Konrad Skolimowski) zjawi się w domu z wypchaną kopertą. - To nie kasa, ale potencjał ma ogromny – zażartuje, gdy Hubert (Marek Molak) zapyta go, czy obrabował bank. Okaże się, że Jezierski postanowił zostać... roznosicielem ulotek reklamujących salon manicure Oliwki (Wiktoria Gąsiewska).

W 2452. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 21 maja o godzinie 20.10w TVP2) Patryk wręczy Iwonie (Izabela Zwierzyńska) i Klarze (Olga Jankowska) ulotki oferujące dwudziestoprocentowy rabat na wszystkie usługi w salonie kosmetycznym Oliwki.

- Kto to ta Oliwka i skąd się znacie? - zapyta Klara, a Jezierski wytłumaczy jej, że poznał Zbrowską, gdy ta chodziła do szkoły z jego siostrą i Kajtkiem (Jakub Dmochowski).

- A od kiedy pomagasz jej rozkręcić biznes? - zainteresuje się Agata (Natalia Zambrzycka), nie mając zielonego pojęcia, że jej przyszły mąż od pewnego czasu - a konkretnie od imprezy urodzinowej Justina (Jasper Sołtysiewicz) - smali cholewki do Oliwki.

Reklama

Patryk stwierdzi, że to przecież nic złego wydrukować kumpeli ulotki, a przy okazji załatwić rabat wszystkim znajomym.

- Zrobicie sobie taniej piękne paznokcie, poczujecie się przyjemnie i kobieco - uśmiechnie się do Agaty i Klary.

- Nie zrobiłem nic złego - doda, widząc grymas na twarzy narzeczonej.

Kilka minut później Agata wprost zapyta Patryka, jaki ma interes w tym, żeby naganiać klientki do salonu dziewczyny Kajtka.

- Tak się tylko zastanawiam, czy mój facet nie ma nic lepszego do roboty, niż latanie za interesami koleżanki - zakpi, dając Jezierskiemu do zrozumienia, że nie wierzy, iż wyświadcza Zbrowskiej jedynie przyjacielską przysługę... 

- Widziałam zdjęcia z imprezy Justina. Na wielu z nich jesteście razem - wypali nagle, patrząc Patrykowi prosto w oczy.

Chłopak zapewni ją, że gdyby poszła z nim na urodziny Skotnickiego, nigdy nie musiałaby oglądać go na zdjęciach w towarzystwie Oliwki. 

- Co to za dziwne aluzje, że coś niby jest między mną a nią? - uda zdziwionego.

- Tylko głośno myślę. Może dlatego, że poczułam się mocno niekomfortowo, jak wyskoczyłeś z tymi ulotkami - usłyszy.

- Gdybym miał coś do ukrycia, to nie dawałbym tych ulotek tobie - stwierdzi.

Jeszcze tego samego dnia Jezierski odwiedzi salon Oliwki. Przywiezie dziewczynie wino.

- Pomyślałem, że sprawdzę, jak ci leci - uśmiechnie się, a gdy Zbrowska wyzna mu, że chciałaby, aby Kajtek już wrócił z Singapuru, spontanicznie złapie ją za rękę i przyciągnie do siebie...

Oliwka od razu zorientuje się, że gdyby tylko chciała, mogłaby owinąć sobie Patryka wokół małego palca. Czy skorzysta z okazji?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje