Reklama

​"Barwy szczęścia": Patryk oskarży Agatę o romans!

Były szef Fit-Zdrowia zwróci się do Agaty (Natalia Zambrzycka) z prośbą o pożyczenie pięciuset złotych. Okaże się, że Andrzej (Maciej Jachowski) zbankrutował, rozstał się z żoną, stracił wszystkich przyjaciół i po prostu nie na za co żyć! Patryk (Konrad Skolimowski), nie wiedząc o problemach Romanowskiego, będzie pewny, że jego narzeczona ma z nim romans...


W 2453. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 24 maja o godzinie 20.10w TVP2) Romanowski zjawi się w kancelarii Natalii (Maria Dejmek) i poprosi prawniczkę o... darmową poradę. 

- Bardzo jej potrzebuję - powie błagalnym tonem, a gdy Zwoleńska zgodzi się go wysłuchać, wyzna jej, że jest kompletnym bankrutem i nie zostało mi nic oprócz samobójstwa.

- Żona wyrzuciła mnie z domu, nie chce ze mną rozmawiać, nie chce mnie nawet widzieć. Nie mam pracy. Opuścili mnie wszyscy przyjaciele, odwróciła się ode mnie nawet rodzina - wyszepcze. 

Reklama

- Dałem sobie ostatnią szansę, pani mecenas. Jeśli pani mi nie pomoże, nie pomoże mi już nikt. Moje życie jest w pani rękach - doda.

Natalia obieca mu zbadać jego sprawę i pomóc w wybrnięciu z matni, w której się znalazł.

Jeszcze tego samego dnia Romanowski postanowi spotkać się z Agatą. Z mediów społecznościowych dowie się, że jego była pracownica jest obecnie związana z Fundacją Mirki (Magdalena Dwurzyńska). Zaskoczy Pyrkę na ulicy przed budynkiem fundacji. Dziewczyna nie będzie jednak chciała z nim rozmawiać.

- Proszę... Jestem w dramatycznej sytuacji, nie mam się do kogo zwrócić - powie jej i przyzna, że zasłużył na to, co go spotkało, ale przecież... wszystkim zdarza się popełniać błędy. 

Romanowski szczerze wyzna Agacie, że po tym, jak na jaw wyszedł jego romans z Miką (Ewa Mosakowska), a żona wyrzuciła go z domu, założył firmę produkującą środki dezynfekujące, ale wspólnicy ukradli mu patent i zostawili z niczym. 

- Czego ty właściwie ode mnie chcesz? - zapyta go dziewczyna.

- Proszę o... pięćset złotych. Straciłem wszystko. Wynajmuję łóżko u kolegi i jeśli nie zapłacę czynszu za pokój, wystawi mnie z walizką na ulicę - usłyszy. 

Agata odmówi Romanowskiemu pożyczki. Mężczyzna złapie ją za rękę, co zobaczy wysiadający akurat z samochodu Patryk. Jezierski będzie pewny, że jego narzeczona ma romans z byłym szefem! Wróci do auta i odjedzie...

Kilka godzin później Patryk wprost zapyta Agatę, co ją łączy z Romanowskim. Nie uwierzy, że mężczyzna tylko szukał u niej pomocy.

- To nie ma sensu. Jestem zmęczony. Mam wrażenie, że nasz związek zmierza donikąd - powie.

Czy zdecyduje się zerwać zaręczyny i zostawi Agatę na lodzie?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje