Reklama

"Barwy szczęścia": Oskarżenia o zdradę i nielojalność zniszczą związek Oliwki i Kajtka?

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zatai przed Kajtkiem (Jakub Dmochowski), że stara się o posadę manikiurzystki w SPA w hotelu Stańskich. W końcu jednak będzie musiała powiedzieć chłopakowi, że postanowiła odejść z pracy, którą dała jej jego matka. Młody Cieślak nazwie ją... zdrajczynią!

W 2326. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 16 listopada o godzinie 20.10 w TVP2) Oliwka - dzięki poparciu Bruna (Lesław Żurek), któremu wpadnie w oko - wygra casting na nową manikiurzystkę w hotelu Stańskich. Bożena (Marieta Żukowska) będzie niemal pewna, że jej mąż zatrudnił Zbrowską tylko dlatego, że bardzo mu się spodobała... Powie mu o tym prosto w oczy.

- Przyznaję, jest ładna. Ale chyba wiesz, że ja nie szukam dziewczyny do romansu, tylko pracownika, który będzie pasował do wizerunku naszego hotelu - uspokoi ją Bruno.

Reklama

- Kochanie, wyluzuj. Trafiła ci się młoda, ambitna dziewczyna chętna do pracy od zaraz. To chyba dobrze... - powie.

Bożena w końcu zgodzi się dać pracę protegowanej męża.

Jeszcze tego samego dnia Oliwka wyzna Kajtkowi, że odeszła z zakładu jego matki. Chłopak bardzo się zdenerwuje.

- Moja mama dała ci pracę, znalazła kursy, pomogła ci wystartować - przypomni Zbrowskiej.

- Jestem jej za to wdzięczna, ale chcę coś zmienić, rozwinąć się jakoś, iść do przodu - usłyszy.

Słowa Oliwki podziałają na Kajtka jak czerwona płachta na byka. Młody Cieślak zarzuci dziewczynie, że jest zdrajczynią i stwierdzi, że przy pierwszej okazji po prostu wypięła się na Sabinę (Barbara Kurzaj).

- Oceniasz mnie bardzo niesprawiedliwie - westchnie Zbrowska i doda, że jest bardzo wdzięczna Tomalowej za wszystko, co dla niej zrobiła.

- To dlaczego odchodzisz? - wprost zapyta ją

- Bo chyba dojrzałam w końcu do tego, żeby działać na własny rachunek. Nie mam na kogo liczyć... Nie mam rodziny, która mnie wesprze, więc muszę być samodzielna, myślałam, że to rozumiesz - powie mu Oliwka.

Czy Kajtek zrozumie jej intencje i wybaczy jej, że zachowała się nielojalnie wobec jego matki? Czy odejście Oliwki z pracy u Sabiny będzie początkiem końca związku Zbrowskiej i Cieślaka?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje