Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Organizacją ślubu Agaty i Patryka zajmie się... Sławka!

Jezierscy zaproponują Agacie (Natalia Zambrzycka) i Patrykowi (Konrad Skolimowski), by zamieszkali z nimi w eleganckiej rezydencji, którą właśnie wynajęli za pieniądze wygrane przez Kornela (Jakub Bohosiewicz) w kasynie. Przy okazji Sławka (Ewelina Serafin) oznajmi synowi i jego ukochanej, że zamierza osobiście zorganizować ich ślub!


W 2417. odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 30 marca godzinie 20.10 w TVP2) Agata i Patryk odwiedzą Jezierskich w ich nowym domu. Okaże się, że to wielka, otoczona ogromnym parkiem, ekskluzywna rezydencja, której utrzymanie kosztuje fortunę.

Reklama

- Ojciec zasłużył sobie na odrobinę luksusu po ostatnich miesiącach wyrzeczeń - stwierdzi Sławka.

- Mam nadzieję, że będziecie tu szczęśliwi - uśmiechnie się Agata.

Mina zrzednie jej jednak, gdy przyszli teściowie oznajmią jej, że całe piętro swego domu zarezerwowali dla niej i Patryka, bo ich marzeniem jest stworzenie... rodowej siedziby.

- Oczywiście, nie musicie za nic płacić, wszelkie koszty bierzemy na siebie - powie Jezierska, widząc zachwyt w oczach syna.

- Nawet o tym nie myśl - szepnie Agata, mocno ściskając rękę narzeczonego.

- Obiecaj mi, że grzecznie podziękujesz za hojną propozycję - poprosi.

- Odmówię im, bo to pachnie kłopotami - zapewni ją Patryk, a chwilę później wyzna rodzicom, że choć oferta zamieszkania z nimi jest bardzo kusząca, to jednak nie może jej przyjąć, bo on i Agata potrzebują własnej przestrzeni.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama