Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Olga Jankowska uwierzyła w siebie!

Miała przeczucie, że 2013 rok będzie dla niej przełomowy i tak się stało. Poświęciła dużo pracy, by zmienić swoje nastawienie na pozytywne, co zaowocowało udziałem w programie "The Voice of Poland". W przyszłym roku chciałaby nagrać płytę.

  

Reklama


- Jestem nostalgiczną osobą, często wspominam, zastanawiam się i podsumowuję mijający czas. Sylwester to dla mnie dobra okazja do refleksji. Pod koniec 2012 roku miałam przeczucie, że kolejne dwanaście miesięcy będzie dla mnie wyjątkowe i tak się stało. Mijający rok przeleciał mi błyskawicznie i był przełomowy pod wieloma względami - zdradza młodziutka gwiazda.

- Na początku roku włożyłam dużo pracy, żeby się zmobilizować do działania, zmienić sposób myślenia i nastawianie na pozytywne, uwierzyć w siebie. Dzięki temu rozkwitło moje życie zawodowe. Wzięłam udział w "The Voice of Poland", choć wcześniej wydawało mi się, że uczestnictwo w takim programie jest ponad moje siły. Odważyłam się i z perspektywy czasu uważam, że to była dobra decyzja. Nie wiem, czy przyniesie mi zawodowe profity, ale cieszę się, że mam na koncie takie doświadczenie - podsumowuje Olga Jankowska.

- W przyszłym roku chcę się nadal rozwijać. Zamierzam zdać egzamin na prawo jazdy i - mam nadzieję - zająć się nagrywaniem płyty. Na pewno będzie autorska, sama wszystkiego dopilnuję i napiszę teksty. Zanim zbiorę na nią materiał, czeka mnie udział w dwóch innych projektach muzycznych. Będę miała dużo pracy, ale jestem pozytywnie nastawiona - dodaje aktorka i piosenkarka.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Olga Jankowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama