Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2846-2850. Zauroczenie i kolejna zdrada. Wielkie emocje w nowych odcinkach!

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" na bohaterów czekają rozterki uczuciowe. Kasia pozna nowego sąsiada, a Bruno wpadnie w ramiona Karoliny... Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia": Odcinki 2846-2850. Burza uczuć!

W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Kasia pozna w Brzezinach kolejnego sąsiada: pełnego energii rolnika Mariusza (w tej roli Rafał Cieszyński). Mężczyzna pomoże Sadowskiej, gdy jej auto utknie na polnej drodze i oboje od razu poczują do siebie sympatię. A później Kasia odkryje w dodatku, że jej nowy sąsiad... piecze świetne szarlotki! Jak rozwinie się tak apetyczna znajomość? Zwłaszcza pod nieobecność Łukasza?

Reklama

Tymczasem w finale: kolejna zdrada! W kolejnych odcinkach Bruno wróci do Warszawy na rozprawę w sprawie ataku na Rafała i zostanie skazany - na rok prac społecznych oraz obowiązkową terapię - ale pozostanie na wolności. A po wyjściu z sądu nie pojedzie wcale do rodziny, tylko... prosto do kochanki! 

- Nie mogę przestać o tobie myśleć... Cały miesiąc, dzień po dniu! Nie było takiej chwili... 

- Przestań...

- Nie potrafię! Karolina, uwierz, że bym chciał, ale nie potrafię! I jestem pewien, że ty też myślisz o mnie... Co wydarzy się dalej?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2846-2850. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" emitowane są od poniedziałku do piątku o 20.10, w telewizyjnej Dwójce.

www.barwyszczescia.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy