Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19261
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2827-2828. Wpadnie mu w oko. Zostaną parą?

W 2827. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 30 maja o godzinie 20.10 w TVP2) odbędzie się długo wyczekiwany start gry miejskiej Wiktora (Grzegorz Kestranek) i Tomasza (Jakub Sokołowski). Wśród zwycięzców znajdzie się Madzia (Natalia Sierzputowska), która w nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca dostanie longboard. Syn Kępskiego zaproponuje, że udzieli jej kilka lekcji... Nie będzie umiał ukryć, że przyjaciółka nowej kochanki jego ojca bardzo mu się podoba.

Madzia i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zgodzą się wziąć udział w grze miejskiej odpalanej z aplikacji Kępskich, by - jak stwierdzi Zbrowska - zrobić frekwencję i ruch na socjalach.

- Ale te deski są naprawdę spoko - zauważy Madzia, gdy współlokatorka przypomni jej, że nie walczą o nagrody, ale po to, żeby pomóc Tomaszowi i Wiktorowi w rozkręceniu zabawy.

Przyjaciółka Oliwki nieoczekiwanie tak bardzo wkręci się w grę, że postanowi zrobić wszystko, by znaleźć się w gronie zwycięzców i zdobyć jeden z longboardów.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2827. Wiktor zaproponuje Madzi kilka lekcji

Okaże się, że dziewczyny świetnie sobie radzą, a wykonywanie kolejnych zadań po drodze do celu gry nie sprawia im najmniejszych problemów. Tuż przed dotarciem do mety Madzia i Oliwka dowiedzą się, że jednak nie są najlepsze, ale... i tak zdobyły deskę.

Reklama

W skateshopie, gdzie na zwycięzców czekać będą organizatorzy zabawy, Kępski oficjalnie ogłosi, że dziewczyny znalazły się na trzecim miejscu.

- Jak my się podzielmy tą dechą? - zapyta Madzia Oliwkę, a ta zażartuje, że najpierw muszą nauczyć się jeździć na longboardzie.

- Szukam nauczyciela i mistrza - ogłosi, wymownie patrząc w kierunku Wiktora.

Młody Kępski zaproponuje Madzi kilka lekcji.

- Ja dosyć dobrze sobie radzę, więc chętnie bym cię poduczył. Jeślibyś chciała. Tak tylko mówię... No, bo szkoda by było, żeby ten gift nie dał ci żadnej frajdy - powie dziewczynie.

- W zasadzie masz rację. Pomyślę - usłyszy.

Wiktor, któremu Madzia najzwyczajniej w świecie wpadła w oko, ucieszy się, że będzie miał okazję zrobić na niej wrażenie.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2828. Oliwka ostrzeże przyjaciółkę przed synem Tomasza

Następnego dnia Magda zjawi się w skateshopie, gdzie czekać już będzie na nią podekscytowany Wiktor.

- Mam dla ciebie ekwipunek - Kępski junior poda dziewczynie ochraniacze i kask.

- Popsuję sobie całą fryzurę - zażartuje Madzia, co syn Tomasza odczyta jako zaproszenie do flirtu.

- A może zamiast treningu skoczylibyśmy dziś wieczorem do kina. Albo do pubu? - wypali chłopak.

- Trochę nieoczekiwana zmiana planów - uśmiechnie się Magda i zgodzi się na wspólny wypad do kina.

Niestety, to, że syn Kępskiego zainteresował się Madzią i zaprosił ją na randkę, nie spodoba się Oliwce. Zbrowska wprost powie swej współlokatorce, żeby uważała na Wiktora.

- On chyba za mną nie przepada. Co, jeśli coś kombinuje? - westchnie Oliwka.

- Myślisz, że nie mogłam mu wpaść w oko? - zapyta ją przyjaciółka, ale nie doczeka się odpowiedzi.

Zdradzamy, że Wiktor naprawdę zauroczy się Madzią z wzajemnością, na co i Zbrowska, i Tomasz początkowo patrzeć będą z ogromnym dystansem, ale też z wielkim zaciekawieniem. Czy przyjaciółka Oliwki i syn Kępskiego zakochają się w sobie? Czy zostaną parą? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacjach.

"Barwy szczęścia": Odcinki 2827-2828. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2827. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany we wtorek 30 maja o godzinie 20.10 w TVP2. Na odcinek 2828. "Barw szczęścia" Dwójka zaprasza w środę 31 maja o godzinie 20.10.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama