Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19085
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2754 i 2758. Jowita zastawi sidła na... ojca!

W 2754. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 9 lutego o godzinie 20.10 w TVP2) Jowita (Magdalena Żak) spotka się z Celiną (Orina Krajewska), by podziękować jej za wszystko, co zrobiła, żeby wyciągnąć ją z aresztu. Przy okazji poprosi Brońską o pomoc w poszukiwaniach osoby, która naraziła jej rodzinę na zemstę mafii i – w rezultacie – doprowadziła do śmierci Prota! Niedługo potem świadczącej usługi detektywistyczne trenerce uda się namierzyć... Kornela (Jakub Bohosiewicz).

Kilka dni po opuszczeniu z aresztu Jowita wyzna matce, że nigdy nie pogodzi się ze śmiercią Prota i nie wie, jak żyć ze świadomością, iż chłopak zginął przez nią.

- Musisz nauczyć się z tym żyć. Inaczej się wykończysz - powie jej Sławka (Ewelina Serafin).

- Ale... Człowiek nie żyje! Przeze mnie - stwierdzi Jowita, po czym niepodziewanie zapyta Jezierską, czy wie, co słychać u ojca.

Sławka przypomni sobie, że Kornel dzwonił do niej, gdy trzeba było zebrać pieniądze na wyciągnięcie Jowity z aresztu, a potem - gdy sąd nie zgodził się na wypuszczenie jej za kaucją - przestał się odzywać.

Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2754. Celina pomoże Jowicie namierzyć Kornela!

Sławka, jak się okaże, nie będzie miała pojęcia, gdzie aktualnie przebywa Jezierski, który zostawił ją dla młodej kelnerki i uciekł z kraju do Meksyku.

- Przestań o nim myśleć - poradzi córce.

- Ojciec oznacza tylko jedno... Kłopoty - doda.

Jowita nie zdradzi jej, że zamierza odnaleźć ojca i wyrównać z nim rachunki, a o pomoc w namierzeniu Kornela chce poprosić Celinę.

Jeszcze tego samego dnia młoda Jezierska spotka się z Brońską.

- Odpuść. Serio. Zostaw przeszłość za sobą, żyj swoim nowym życiem - poradzi jej trenerka, gdy Jowita zapyta, czy mogłaby wytropić Kornela.

- Nie mam nikogo innego. Byłaś przy mnie w najtrudniejszych chwilach. Pomóż mi to doprowadzić do końca - Jowita nie da za wygraną.

Celina w końcu zgodzi się przyjąć zlecenie od Jezierskiej i wkrótce znajdzie odpowiedź na pytania nurtujące dziewczynę. Brońska dowie się, że Kornel już jakiś czas temu rozstał się z Sandrą (Joanna Opozda) i ma nową kochankę, z którą mieszka w... Warszawie! Jowita postanowi spotkać się z Kariną (Marta Sutor) i opowiedzieć jej, kim naprawdę jest Jezierski!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2758. Jowita zaproponuje ojcu wspólny biznes... To pułapka?

Karina będzie w szoku, gdy dowie się, że jej ukochany ma rodzinę.

- Mówił, że jest bezdzietnym wdowcem - powie Jowicie.

- Uśmiercił mamę... To w jego stylu - stwierdzi Jezierska i doda, że jej ojciec to krętacz i złodziej.

- Naraził się bardzo niebezpiecznym ludziom. Chcą odzyskać to, co przez niego stracili. To tylko kwestia czasu, że i oni trafią na twój ślad - ostrzeże Karinę, a gdy ta zapyta, co ma robić, zasugeruje jej, by zadzwoniła po kochanka.

- Niech tu przyjedzie - zażąda.

Kilka minut później Jowita stanie oko w oko z ojcem.

- Tęskniłeś? - zakpi, a zaraz potem wyzna mu, że nie pragnie zemsty, bo zależy jej, by zostali... wspólnikami.

Jezierska zacznie namawiać Kornela, by zainwestował ukradzione Bondzie pieniądze w jej nowy biznes. Mężczyzna obieca córce, że rozważy tę propozycję...

Zdradzamy, że Jowita zastawi na ojca pułapkę, by ukarać go za to, że naraził całą swoją rodzinę na zemstę mafii, co doprowadziło do tragicznej śmierci Prota, o dokonanie której została oskarżona...

"Barwy szczęścia": Odcinki 2754 i 2758. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2754. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w czwartek 9 lutego o godzinie 20.10 w TVP2, a na 2758. odcinek Dwójka zaprasza w środę 15 lutego o godzinie 20.10 w TVP2.

Zobacz też:

"Na dobre i na złe": Odcinek 873. Tadek nazwie Tomaszka "dzbanem"! Pójdzie o Glorię! 

"M jak miłość": Odcinek 1708. Magda wróci do Andrzeja? Wybaczy mu, jeśli tylko wróci

"Na dobre i na złe": Odcinek 873. Szok! Burska i Bart zawieszeni w pracy!

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy