Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2633-2634. Nowe wieści w sprawie porwania Tadzia

W 2633. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 13 maja o godzinie 20.10 w TVP2) zatrzymana przez policję Ada (Kamila Janik) zezna, że Tadzio (Józef Trojanowski) jest cały i zdrowy, ale nie będzie chciała zdradzić, komu pomogła porwać adoptowanego synka Stańskich. W końcu jednak pęknie i zadenuncjuje porywacza...

W 2633. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 13 maja o godzinie 20.10 w TVP2) zatrzymana przez policję Ada (Kamila Janik) zezna, że Tadzio (Józef Trojanowski) jest cały i zdrowy, ale nie będzie chciała zdradzić, komu pomogła porwać adoptowanego synka Stańskich. W końcu jednak pęknie i zadenuncjuje porywacza...

Gdy Bruno (Lesław Żurek) dowie się, że podejrzewana o porwanie Tadzia Ada została aresztowana, natychmiast pójdzie na komisariat, by porozmawiać z Kodurem (Oskar Stoczyński).

- Dlaczego dopiero dzisiaj powiedział mi pan o zatrzymaniu Ady? - zapyta inspektora.

Reklama

- Wciąż nie wiemy, kto zorganizował porwanie.  Być może to osoba z waszego  otoczenia. Nie chcieliśmy jej spłoszyć - usłyszy.

Okaże się, że Tadzio naprawdę zniknął bez śladu. Policjanci nie znaleźli go bowiem w domu biologicznej matki, gdzie - jak myśleli - ukryto go po porwaniu sprzed hotelu Stańskich. Bruno wpadnie w panikę, bo pomyśli, że Ada... sprzedała synka!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2633. Ada zezna, że Tadzia porwał... Zaborski!

Podczas kolejnego przesłuchania Kodur poinformuje Adę, że jeśli nie zacznie mówić, grozi jej dwadzieścia pięć lat więzienia.

- Nie dostanę tyle. Nic dzieciakowi nie zrobiłam. Ja się nim tylko opiekowałam - powie mu dziewczyna i doda, że jak zostawiała Tadzia, był cały i zdrowy.

- W więzieniu jest dużo matek tęskniących za swoimi dziećmi. Wiesz co robią z takimi jak ty? Na pewno wiesz... - Marcin pośle Adzie złowrogie spojrzenie.

- Kto ci pomagał? - zapyta, czując, że musi mocniej ją nacisnąć.

Chwilę później Kodur będzie już wiedział, kto zlecił porwanie synka Stańskich. Natychmiast pojedzie do hotelu, by porozmawiać z Brunem i Bożeną (Marieta Żukowska).

Tymczasem Stańscy będą odchodzić od zmysłów. Karolina (Marta Dąbrowska) powie Rafałowi (Wojciech Solarz), który przyjdzie po nią, że zostanie w pracy, by wspierać przyjaciół. W tej samej chwili podejdzie do nich Marcin.

- Jest pan zatrzymany w związku z podejrzeniem o planowanie i udział w porwaniu małoletniego Tadeusza Stańskiego - zwróci się do Rafała, a towarzyszącym mu policjantom poleci zakuć Zaborskiego w kajdanki.

- To jakaś cholerna pomyłka! Bruno, to nieprawda! - krzyknie Rafał do Stańskiego, zanim zostanie wyprowadzony z hotelu.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2634. Karolina pomagała partnerowi w uprowadzeniu syna swych przełożonych?

Następnego dnia wezwanie na przesłuchanie dostanie... Karolina. Bożena będzie przekonana, że recepcjonistka maczała palce w uprowadzeniu Tadzika i wykonywała polecenia swojego partnera, który od dawna chciał zniszczyć życie Bruna i przy okazji jej, a tylko udawał, że się zmienił.

- Jak mogliśmy być tacy naiwni? Jak mogliśmy uwierzyć, że Rafał nie stanowi dla nas zagrożenia? Że ma dobre intencje... - Stańska nie będzie w stanie zapanować nad nerwami, czekając na wiadomość od Kodura.

- Nie wierzę, żeby był aż tak podły. Sam ma dziecko, musi być zdolny do jakichś ludzkich uczuć - pocieszy ją mąż.

- Do nienawiści i żądzy zemsty zdolny jest na pewno - stwierdzi Bożena.

Gdy Karolina niespodziewanie zjawi się w hotelu po złożeniu zeznań, Stańska podejdzie do niej i tonem nieznoszącym sprzeciwu poleci, by powiedziała jej, gdzie jest Tadzio.

- Oddaj mi syna! - krzyknie, patrząc Karolinie prosto w oczy.

Jak recepcjonistka zareaguje na to żądanie?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2633-2634. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2633. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 13 maja o godzinie 20.10 w TVP2, a na 2634. odcinek serialu Dwójka zaprasza w poniedziałek 16 maja o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy