Reklama

​"Barwy szczęścia": Odcinki 2530-2531. Powrót Walerii. Zostanie w Polsce na dobre?

W 2530. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 13 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) w Warszawie pojawi się Waleria (Ewa Ziętek). Okaże się, że gdy tylko dowiedziała się o zaginięciu Kaśki (Katarzyna Glinka) po trzęsieniu ziemi na Sycylii i wyjeździe Łukasza (Michał Rolnicki) do Włoch, natychmiast postanowiła wrócić do domu, by zająć się Ksawciem (Bartosz Gruchot) i zrozpaczonym Stefanem (śp. Krzysztof Kiersznowski).

W czasie, gdy sycylijscy ratownicy wspomagani przez polskich strażaków będą przetrząsać gruzy po zawalonych domach na Sycylii w poszukiwaniu Kaśki, w Warszawie zjawi się Waleria.

- Przyjechałaś... - westchnie na widok żony Stefan.

- A jak mogłabym nie przyjechać w takiej chwili? - usłyszy.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2530. Waleria pociesza zrozpaczonego Stefana

Waleria będzie przekonana, że poszukiwania Kaśki zakończą się sukcesem i córka jej męża wkrótce wróci do domu cała i zdrowa. Tymczasem Stefan zacznie wątpić, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczy Kasię. Siedząc nieruchomo na kanapie i wpatrując się w telefon, oczekiwać będzie najgorszych wieści.

Reklama

- Stefan... Stefanku... Nie możesz się załamywać. Rozumiesz? Kasia by tego nie chciała - powie mu Waleria, patrząc bezradnie na Górkę.

- On się poddaje. Jeśli nie znajdą Kasi żywej, to nie wiem... Stefan się  tego nie podniesie - szepnie do zajmującej się Ksawerym Reni (Ewa Serwa).

- Ja też nie umiem do niego trafić - stwierdzi Sadowska.

Kilka godzin później Waleria dowie się z wiadomości telewizyjnych, że Franek (Mateusz Banasiuk) znalazł Kaśkę i uratował ją. Natychmiast przekaże dobre wieści mężowi. Stefan złapie ją za rękę i zacznie płakać.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2531. Waleria i Stefan - co z nimi dalej będzie?


Waleria wyśle Stefana na spacer z Ksawciem. Powie Reni, że nie chciała po prostu, by jej mąż ciągle siedział przed telewizorem wypatrując jakiekolwiek relacji z Sycylii, gdzie Kasia będzie przechodzić akurat skomplikowaną operację.

- Jak on się czuje? - zapyta ją Sadowska i doda, że jej przyjazd z całą pewnością podniósł Górkę na duchu.

- I co z wami dalej będzie? Skoro wróciłaś? - wypali nagle Renia.

Waleria wyzna jej, że nie rozmawiała jeszcze ze Stefanem o przyszłości ich małżeństwa, bo to nie jest dobry moment.

- Zresztą... Ja na pewno wrócę do Norwegii, do wnuka. Stefan swojego wnuka ma tutaj. Wyraźnie powiedział mi, że nie ma mowy o przeprowadzce - westchnie.

Sadowska będzie bardzo ciekawa, czy Waleria chciałaby się zejść z mężem, a gdy Górkowa stwierdzi, że Stefan jest wspaniałym mężczyzną i nic nie zmieni jej zdania w tej kwestii, zasugeruje jej, że powinna wrócić do domu na stałe.

Jaką decyzję podejmie Waleria?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2530-2531. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2530. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2, a na odcinek 2531. "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza we wtorek 14 grudnia o godzinie 20.10.


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje