Reklama

​"Barwy szczęścia": Odcinki 2529-2530. Kasia żyje! Uratuje ją... Franek!

W 2529. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 10 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Łukasz (Michał Rolnicki) dowie się, że na Sycylię - z grupą polskich strażaków mających pomóc ofiarom trzęsienia ziemi wydostać się spod gruzów zawalonych budynków - przyleciał Franek (Mateusz Banasiuk). Sadowski natychmiast uda się do hotelu ratowników i poprosi Falkowskiego, żeby wyruszył z nim na poszukiwanie Kaśki (Katarzyna Glinka).

Łukasz wyzna Frankowi, że - jeśli Kasia jeszcze żyje - to na pewno nie ma już zbyt dużo czasu...

- Mam informację,  że tuż przed wstrząsami była w jednej z knajpek przy bocznej ulicy. Przeszukali już jedną, ale zostało jeszcze kilka. Musisz tam iść - poprosi.

Falkowski powie mu, że akcja ratunkowa koordynowana jest przez specjalny sztab, więc nie może sam wybrać sobie miejsca, gdzie będzie działał.

- Każdy ratownik wie, że pod gruzami są ludzie, których ktoś kocha, na których ktoś czeka. Będą szukać do upadłego - pocieszy Sadowskiego.

Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2529. Łukasz dowie się, gdzie jest Kaśka!

Wkrótce po spotkaniu z Frankiem Łukasz dowie się od Vincenza (Alessandro Curti), że ktoś widział Kaśkę, gdy tuż przed trzęsieniem ziemi wchodziła do winiarni przy Via Riccoli...

- Zapamiętał ją dobrze, bo chciał ją poderwać. Facetowi nic się nie stało, ale pamięta dokładnie, gdzie była - poinformuje Sadowskiego przyjaciel.

Łukasz natychmiast pobiegnie we wskazane mu przez Vincezo miejsce. Niestety, ziemia zacznie znów się trząść i ratownicy będą musieli przerwać akcję.

Sadowski zjawi się w hotelu, w którym zatrzymał się Franek.

- Wiem, gdzie ona jest. Jesteśmy tak blisko... Idę tam! - powie Falkowskiemu, licząc, że ten zaoferuje mu pomoc.

Tymczasem Franek zostanie skierowany gdzie indziej.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2530. Franek odnajdzie Kasię pod gruzami zawalonej winiarni!

Kilka godzin później Łukasz przypadkiem usłyszy głos Franka wzywającego przez radio ambulans do zawalonej restauracji przy Via Riccoli. Od razu skojarzy, że to właśnie tam po raz ostatni widziano Kaśkę.

- To Franek! On jest tam, gdzie Kasia! - krzyknie i zacznie biec w kierunku Falkowskiego, ale gdy dotrze na Via Riccoli, pilnujący porządku policjant zagrodzi mu drogę.

Nagle Łukasz zobaczy Franka klęczącego przy jakiejś kobiecie i zakładającego jej maskę tlenową. Usłyszy też głos reportera relacjonującego na żywo przebieg akcji ratunkowej.

- Spod gruzów zawalonego budynku, w którym mieściła się popularna winiarnia, polscy strażacy wydobywają właśnie uwięzioną od kilku dni kobietę. Poszkodowana przetrwała pod gruzami kilka dni i nocy. Na chwilę obecną trudno stwierdzić, jakie odniosła obrażenia, ale z tego co widzimy z daleka, jest chyba przytomna - dowie się.

Sadowskiemu uda się zmylić czujność policjanta, wyrwie mu się i rzuci w stronę Franka i jego kolegi ze straży przenoszących właśnie uratowaną kobietę do karetki.

- Łukasz... jesteś... - usłyszy głos żony.

"Barwy szczęścia": Odcinki 2529-2530. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2529. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 10 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2, a na odcinek 2530. Dwójka zaprasza w poniedziałek 13 grudnia o godzinie 20.10.

 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje