Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinki 2494-2497. Kacper zdradzi Madzię?!

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Kacper wybierze się z koleżanką do domku, który kupił Marczak. Nic nie powie swojej dziewczynie. Czy to zniszczy ich związek? W tym samym czasie Złoty zrozumie, że został przez Michalinę wykorzystany...

"Barwy szczęścia": Odcinki 2494-2497. Kacper zdradzi Madzię?

W związku Madzi i Kacpra pojawi się za to kolejna "rysa"... Chłopak postanowi nagle zaprosić Hanię do domku, który kupił niedawno Marczak - nie wspominając o tym swojej ukochanej. A gdy powie o swoich planach Jerzemu, senior będzie w szoku.

- Dziadku, dla nas takie miejsce jest idealne do pracy... Cicho, żadnych zabudowań, las dookoła, można się naprawdę skupić... 

- A co pomyśli Madzia? 

- A co ma pomyśleć? 

- Chłopie, co ty mówisz? A co ty byś pomyślał, gdyby ona wybierała się tam z jakimś kolegą?!(...) Kacper, na litość boską, naprawdę sądzisz, że jej to nie zaniepokoi?
Zobacz też: "Barwy szczęścia": Odcinki 2490-2493.

"Barwy szczęścia": Odcinki 2494-2497. Michalina zdradzi sekrety Witka

Reklama

Za to w finale: wielka miłość... i jeszcze większa trema! W nowych odcinkach Michalina będzie się szykować do premiery sztuki, którą pomógł jej napisać Witek... z każdym dniem coraz bardziej przerażona - po tym, jak wykorzystała w spektaklu fragmenty należącego do chłopaka dziennika i to bez jego zgody. 

- Umieram ze strachu... 

- Zdaj się na swój instynkt! I pamiętaj, że siedzę w pierwszym rzędzie i trzymam za ciebie kciuki! 

- Kiedy właśnie najbardziej boję się twojej reakcji...

Co wydarzy się, gdy nastolatka stanie z kolegami na scenie... a Złoty w końcu zrozumie, że został przez nią oszukany? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

"Barwy szczęścia": Odcinki 2494-2497. Gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2 o godz. 20.00.

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje