Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinki 2478-2481. Tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw! Celina straci ukochanego na zawsze?

W kolejnych odcinkach serialu zarówno bohaterów, jak i widzów czekają ogromne emocje! Szczególnego pecha doświadczy Celina. Znajomy z przeszłości wyjawi jej sekrety Hermanowi, a ten nie będzie chciał już znać ukochanej. Czy to już definitywny koniec ich związku?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2478-2481. Celina w tarapatach

Celina znów wpadnie w kłopoty po tym, jak do fitness klubu powróci nagle jej znajomy z "poprzedniego życia - Kmita. Gdy mężczyzna zrozumie, że Brońska go unika, z zemsty opowie o jej kryminalnej przeszłości Hermanowi. I to ze szczegółami.

- Wie pan, że zajmowała się szukaniem haków na klientów, żeby ich potem szantażować? A jeśli ktoś był czysty, cóż, zawsze dało się coś sfabrykować. (...) To zła, podstępna kobieta. Każdego potrafi owinąć wokół palca. Tak jak mnie kiedyś...

- Byliście razem?

- Kochałem ją jak szalony. Myślałem, że z wzajemnością... Okazało się, że z jej strony to była tylko gra. Potrzebowała jedynie informacji, którymi dysponowałem. A kiedy przestałem być potrzebny, porzuciła mnie jak zabawkę, którą już się znudziła. Jest pan miłym facetem... Uważajcie na nią. Celina to wilk w owczej skórze.

Reklama

A partner Celiny zażąda w końcu od niej wyjaśnień.

- Powiedz mi, że to wszystko nieprawda...

"Barwy szczęścia": Odcinki 2478-2481. Herman porzuci pracę... i ukochaną

W finale Herman porzuci za to nie tylko ukochaną, ale też pracę w fitness klubie. Brońska spróbuje go powstrzymać.

- O co ci chodzi? Dlaczego tak się zachowujesz? Nie odbierasz telefonu, nie odpisujesz na SMS-y, do tego urządzasz komedię z rezygnacją z pracy... Nic z tego nie rozumiem! (...) Na litość boską, nie zachowuj się jak obrażone dziecko!

Po chwili dziewczyna odkryje jednak, że ma rywalkę, bo Herman prosto od niej planuje przenieść się do Łucji - przyjaciółki z ośrodka dla niewidomych dzieci.

- Ty? Wyprowadza się do ciebie?! 


www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje