Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19532
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2893. Żona chce się z nim rozwieść. To koniec?

W 2893. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 30 listopada w TVP2) Hubert (Marek Molak) wyzna Asi (Anna Gzyra), że żona po raz kolejny oświadczyła mu, iż nie zamierza wracać do Polski i poprosiła, żeby pozwolił Marysi (Nina Szumowska) przylecieć do niej. Pyrka nie zgodzi się wysłać córki za ocean, a zaraz potem dowie się, że Klara (Olga Jankowska) chce się z nim rozwieść!

Kilka dni po tym, jak Hubert odmówi żonie wysłania do niej do Ameryki ich córki, w domu Pyrków zjawi się Paszkowska (Olga Bończyk).

- Słyszałam, że mieszka u was jakaś kobieta... - zacznie prawniczka.

- Rozumiem, że o Joasi wie pani od Klary? Czy to ona panią tu przysłała? - zapyta Pyrka.

Paszkowska potwierdzi. - Klara zamierza wnioskować o rozwód - powie.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2893. Paszkowska poradzi Hubertowi, by szczerze porozmawiał z żoną

Hubert dopiero po chwili zrozumie, że jego małżeństwo być może właśnie dobiegło końca. - Klarze zabrakło odwagi i panią wysłała? - westchnie.

Paszkowska przypomni mu, że ostatnio ma problem w kontaktach z żoną.

Reklama

- Trudności wynikają z tego, że ona mnie unika. Teraz już wiem, dlaczego - stwierdzi Pyrka. - Co jej strzeliło do głowy? Czy pani coś wie? Klara się jakoś tłumaczyła? - zasypie prawniczkę pytaniami.

Sylwia wyzna mu, że wcale nie zależy jej, by uzyskać jego zgodę na rozwód. - Znam was oboje od dawna. Wiele razy wam pomagałam... Sądzę, że powinieneś spróbować namówić Klarę na terapię dla par - powie.

- Do tanga trzeba dwojga - zakpi Hubert. - Póki ona jest tam, a ja tutaj, to jak mamy to zrobić? - zdenerwuje się.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2893. Hubert wynajmie prywatnego detektywa i zleci mu śledzenie Klary

Paszkowska poradzi Pyrce, by na spokojnie przemyślał sprawę. Zasugeruje mu, by poleciał do Ameryki i rozmówił się z żoną twarzą w twarz. Przy okazji oznajmi, że właśnie się dowiedziała, iż cofnięto mu zakaz wjazdu do USA, więc... może lecieć.

Po wyjściu Sylwii Hubert zadzwoni do Klary, ale ta nie będzie mu miała do powiedzenia nic oprócz tego, czego dowiedział się od jej prawniczki.

Jeszcze tego samego dnia Hubert skontaktuje się z Kępskim (Jakub Sokołowski) i poprosi go o pomoc w znalezieniu w Los Angeles jakiegoś prywatnego detektywa. - Klara chce się ze mną rozwieść. A ja chcę się dowiedzieć dlaczego - wyzna Tomaszowi.

- Zachowuje się, jakby ją ktoś podmienił. Albo jest chora, nie wiem, może ma depresję, albo poszła w ślady Iwony i kogoś ma. Muszę wiedzieć - jasno postawi sprawę.

- To faktycznie wygląda podobnie jak u Iwony - westchnie Kępski i doda, że jeśli ma rację, to... 

- Nic już nie wskórasz - szepnie.

Hubert uprze się, by dowiedzieć się prawdy o amerykańskim życiu żony. Tomasz obieca, że mu pomoże.

Zdradzamy, że polecony przez Kępskiego detektyw nie znajdzie żadnego dowodu na to, że Klara ma kogoś. Okaże się, że jest wręcz samotna... Czy Hubert zdecyduje się polecieć do niej, by ratować ich małżeństwo?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2893. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Na emisję 2893. odcinka "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza w czwartek 30 listopada o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy