Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19978
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. O krok od rozstania. Zazdrość zniszczy ich związek?

W 2825. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 26 maja o godzinie 20.10 w TVP2) Vincenzo (Alessandro Curti) będzie przekonany, że Ania (Hanna Klepacka) chce przyprawić mu rogi. Pewnego dnia zarzuci kochance, że za bardzo wdzięczy się do klientów. Innym razem zrobi jej awanturę o to, że zbyt wiele czasu poświęca na malowanie się przed wyjściem z domu. Blondyna przypadkiem odkryje, dlaczego Sycylijczyk nagle stał się o nią potwornie zazdrosny. Okaże się, że przechwycił pocztówkę, którą wysłał jej... Rysiek Gawron!

Vincenzo wyraźnie da Ani do zrozumienia, że nie powinna ani zbyt mocno się malować, ani zbyt serdecznie uśmiechać do klientów.

- Dla kogo ty się tak kolorujesz? - zapyta ją pewnego ranka.

- Souté to ty możesz mnie oglądać w nocy w łóżku. Ale w dzień to ja się chcę prezentować dla ludzi - usłyszy.

Jeszcze tego samego dnia w Feel Good dojdzie do ostrej wymiany zdań między kochankami. Tym razem Vincenzo nie spodoba się stosunek Blondyny do jednego z gości.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Vincenzo zrobi Ani awanturę o to, że wdzięczy się do klientów

Ania pochwali się ukochanemu, że klient zostawił jej bardzo duży napiwek tylko dlatego, że była dla niego miła. Vincenzo nazwie go "pajacem".

Reklama

- Nie chcę go tu więcej widzieć! - wybuchnie.

Blondyna, żeby nieco go udobruchać, stwierdzi, że z pewnością gość był zadowolony przede wszystkim ze smaku potraw, które zamówił.

- Ale ty się za bardzo do nich wdzięczysz. Ten pajac cię zjadał oczami - stwierdzi Vincenzo i doda, że mężczyzna pewnie zostawił duży napiwek, bo... liczył na coś więcej.

- Znam takich. Napiwek, cmok w rączkę i zaraz łóżko! Będzie próbował. Zobaczysz. A ty się jeszcze do niego uśmiechałaś - zdenerwuje się.

Blondyna zacznie tłumaczyć Sycylijczykowi, że życie jest przyjemniejsze, jak ludzie się do siebie uśmiechają. Powie mu także, że zadowolenie klientów to dla niej powód do dumy. Vincenzo w końcu da za wygraną i poprosi tylko, by dla niego też była miła.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Blondyna tęskni za Gawronem?

Tuż przed wyjściem z Feel Good Ania, szukając kluczy, znajdzie ukrytą w kieszeni kurtki Vincenzo kartkę od Ryśka Gawrona.

- Możesz mi to jakoś wytłumaczyć? - poprosi Włocha, machając mu widokówką przed oczami.

- Czytasz i ukrywasz kartki do mnie? - zapyta.

Vincezo niespodziewanie ją zaatakuje.

- Tak ci zależy na Ryśku? Wystawił cię do wiatru. Po co przysyła jakieś pocztówki? - powie oskarżycielskim tonem.

- Bo się kolegujemy - stwierdzi Ania.

- A może ty za nim tęsknisz? - usłyszy kolejne pytanie.

- Nie tęsknię. Ale nie wiedziałam, że jesteś takim cenzorem. Przyznaj się... Nie chciałeś mi dać tej kartki - powie z wyrzutem, odwróci się na pięcie i bez słowa wyjdzie z restauracji.

Zdradzamy, że Vincenzo po powrocie do domu będzie chciał drążyć temat Ryśka i innych "wielbicieli", ale Blondyna nie da mu się wciągnąć w kolejną kłótnię, wiedząc, że może się ona skończyć rozstaniem.

Co zrobi, by jej kochanek się uspokoił? Czy przekona go, że jest dla niej najważniejszym mężczyzną na świecie?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2825. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 26 maja o godzinie 20.10 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy