Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19261
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Ich koszmar dobiegnie końca?

W 2825. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 26 maja o godzinie 20.10 w TVP2) Kaśka (Katarzyna Glinka) wcale nie będzie przekonana, czy Przyłupscy zgodzą się oddać jej i Łukaszowi (Michał Rolnicki) dom kupiony od oszustki Boreckiej (Małgorzata Osiej-Gadzina) bez walki. Sadowska wyzna mężowi, że spodziewa się naprawdę ostrego starcia ze zdesperowanymi rywalami. Czy naprawdę powinna się martwić?

Po tym, jak Przyłupski (Maciej Maciejewski) i jego żona (Magdalena Różańska) zabarykadowali się w domu, który od Boreckiej kupili i oni, i Sadowscy, Kasia spodziewać się będzie najgorszego.

- Najgorsze to mamy już za sobą - pocieszy ją Łukasz.

- Jesteś pewien? Skąd wiesz, do czego zdolni są ci Przyłupscy, skoro odstawili taką szopkę? - Kaśka wcale nie będzie pewna, że jej koszmar zbliża się ku końcowi.

- Obawiam się, że czeka nas jeszcze cyrk w sądzie. Nie sądzę, żeby oni odpuścili - westchnie.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Kasia sama zaprojektuje wnętrza nowego domu

Sadowski - w przeciwieństwie do żony - uzna, że sprawa własności domu jest już właściwie rozstrzygnięta i... nie ma się czym martwić. Stwierdzi, że jeśli ktokolwiek ma jakiś problem, to nie oni, ale Przyłupscy.

Reklama

- Natalia jest pewna, że dom jest nasz. A oni niech dochodzą naprawienia szkód od Boreckiej - powie.

- Tylko że Borecka zniknęła - przypomni mu Kasia.

- Policja ją namierzy. Najważniejsze, że posiadłość jest już formalnie nasza - Łukasz jeszcze raz powoła się na opinię Natalii (Maria Dejmek), która w ich imieniu dokładnie zbadała kwestie własności nieruchomości.

- To co? W jakim stylu urządzimy nasz dom? - Sadowski zmieni temat, a Kasia zaproponuje, że sama zaprojektuje wszystkie wnętrza.

- Oby tylko nie spotkała nas tam już żadna niespodzianka - wyszepcze.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Kaśka dostanie wiadomość o zatrzymaniu Boreckiej

Jeszcze tego samego dnia Kaśka znajdzie w sieci kilka propozycji wyposażenia domu, które bardzo się jej spodobają. Uzna, że najlepiej będzie urządzić nową nieruchomość w stylu skandynawskim.

- Trochę nas to będzie kosztowało - stwierdzi Łukasz.

- Musimy wypatroszyć ten stary dom, żeby urządzić sobie mały Sztokholm na polskiej wsi - zażartuje i doda, że dobrej jakości materiały budowlane mocno uderzą ich po kieszeni.

Tymczasem do Kasi zadzwoni policjant z zespołu zajmującego się poszukiwaniem Boreckiej. Okaże się, że udało się namierzyć i zatrzymać kobietę.

- Uciekła do Niemiec. Zatrzymała się u rodziny - Kaśka zrelacjonuje mężowi rozmowę z policjantem.

Czy aresztowanie Boreckiej na dobre zakończy gehennę Sadowskich? Czy Przyłupscy, który stracili przez oszustkę oszczędności swojego życia, odzyskają pieniądze? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacyjnej przerwie.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2825. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2825. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 26 maja o godzinie 20.10 w TVP2.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama