Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 18965
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2751. Wielki powrót! Odzyska dawną ukochaną?

W 2751. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 6 lutego o godzinie 20.10 w TVP2) Dominika (Karolina Chapko) dowie się, że jej były kochanek - doktor Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski) - wrócił z Malty, dokąd wyjechał po ślubie z Anetą Dylską (Zofia Zborowska-Wrona). Okaże się, że przystojny urolog rozstał się z żoną i... ma już nową "zdobycz". Kto tym razem wpadnie w jego sidła?

O tym, że małżeństwo Stawickiego z Anetą rozpadło się i lekarz wrócił do Polski sam, Dominika dowie się przypadkiem. Spotka urologa w sklepie. Widząc u jego boku młodziutką dziewczynę, od razu pomyśli, że Zbyszek w ogóle się nie zmienił!

Okaże się, że nowa kochanka urologa to dobra znajoma Huberta (Marek Molak) - pielęgniarka ze szpitala, w którym Stawicki właśnie objął posadę ordynatora.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2751. Zbigniew wyzna miłość Kamie... na oczach Dominiki

Od razu po powrocie do Polski Stawicki - by osłodzić sobie nieco gorycz rozstania z Anetą, która zostanie na Malcie - zbałamuci młodziutką Kamę (Natalia Jędruś). Plotki o romansie lekarza z pielęgniarką lotem błyskawicy obiegną szpital, bo urolog wręcz obnosić się będzie z tym, że poderwał i rozkochał w sobie śliczną dziewczynę.

Reklama

Pewnego dnia Zbyszek zabierze Kamę do ekskluzywnego butiku i kupi jej naprawdę drogie buty.

- Wyszło na to, że cię na nie naciągnęłam - powie mu pielęgniarka.

- Zupełnie nie czuję się naciągnięty. Może trochę... zakochany - wyzna Stawicki, a Kama, słysząc te słowa, rzuci mu się na szyję i zacznie całować.

Scenę tę zobaczy przechodząca akurat obok butiku Dominika. Zbigniew dostrzeże ją i nagle zapomni o tym, że Kama stoi obok.

- Dzień dobry! Co za spotkanie! - przywita byłą kochankę, a gdy zorientuje się, że ta z zaciekawieniem przygląda się Kamie, przedstawi jej swoją towarzyszkę.

- Moja dziewczyna, Kama. Moja znajoma, Dominika - dokona prezentacji.

Dominika nie będzie miała ochoty do dłuższą rozmowę ze Zbyszkiem, więc szybko pożegna się i pójdzie w swoją stronę.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2751. Czy Dominika ostrzeże Kamę przed Zbyszkiem?

Kama, od razu gdy Dominika zniknie jej z oczu, zapyta Stawickiego, skąd ją zna.

- Prowadzi kawiarnię. Kiedyś często tam zaglądałem - usłyszy, ale ta odpowiedź wcale jej nie usatysfakcjonuje.

- Wydawała się speszona waszym spotkaniem. Ty zresztą też... Normalnie w ten sposób się nie zachowujesz - postanowi drążyć temat.

- Przez moment byliśmy ze sobą. Nic poważnego - westchnie Zbigniew, a uwagę Kamy, że jego dawna znajoma była wyraźnie poruszona tym, że go zobaczyła, skwituje stwierdzeniem, że Dominika chyba inaczej pamięta ich relację.

- Być może ten epizod dla niej znaczył coś więcej. Dla mnie to zamknięty rozdział - zapewni wpatrzoną w niego jak w obrazek pielęgniarkę.

Tymczasem Dominika wróci do pracy i od razu opowie o swoim spotkaniu ze Stawickim Renacie (Anna Mrozowska).

- Był z jakąś kobietą. Całowali się. Przedstawił ją jako swoją dziewczynę - powie.

- Widocznie Dylska z nim nie wytrzymała - uśmiechnie się Renata.

Domi wyzna przyjaciółce, że serdecznie współczuje nowej kochance Zbyszka, bo pewnie sporo wycierpi, zanim się na nim pozna...

- Zapomnij o tym draniu - poradzi jej Renata.

- Właśnie mi się przypomniał - wyszepcze Dominika.

Czy narzeczona Kowalskiego (Marek Krupski) ostrzeże Kamę przed Stawickim? Czy opowie pielęgniarce o koszmarze, w jaki zamienił jej życie?

Zdradzamy, że wkrótce lekarz zjawi się w Feel Good, by porozmawiać z Dominiką i przeprosić ją za to, co jej zrobił. Czy będzie chciał ją odzyskać?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2751. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2751. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 lutego o godzinie 20.10 w TVP2.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy