Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2534. Sebastian popełni samobójstwo?

W 2534. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 17 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Sebastian (Marek Krupski) zniknie bez śladu! Przerażona Dominika (Karolina Chapko) będzie przekonana, że jej ukochany chce popełnić samobójstwo! O pomoc w poszukiwaniach Kowalskiego poprosi jego matkę...

W czasie, gdy Dominika i Eliza (Danuta Kowalska) będą szukać Sebastiana w Warszawie, trzydzieści kilometrów od stolicy policjanci zauważą na drodze mężczyznę na wózku inwalidzkim... Jeden z funkcjonariuszy natychmiast zgłosi to centrali.

- Mamy mężczyznę, po czterdziestce, na wózku inwalidzkim. Unika kontaktu, wygląda na wyczerpanego - powie dyspozytorowi, a na pytanie, co jest nie tak, odpowie:

- Jesteśmy w szczerym polu. Do najbliższej miejscowości jest siedem kilometrów, a facet jedzie na wózku inwalidzkim jak po bułki do sklepu za rogiem.

- Wczoraj w Warszawie kobieta zgłosiła zaginięcie partnera. Sebastian Kowalski, lat 47, szatyn, niepełnosprawny na wózku, podejrzenie depresji i ryzyko próby samobójczej. Zaraz podeślę ci zdjęcie - powie dyspozytor.

Reklama

- To on - stwierdzi policjant.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2534. Sebastian naprawdę chciał się zabić!

Chwilę później informacja o odnalezieniu Sebastiana dobrze do Dominiki i Elizy, które zdecydują się natychmiast jechać po Kowalskiego. Okaże się jednak, że policjanci, którzy go zatrzymali, nie mogą nie pozwolić mu odjechać!

- Nie mamy podstaw, żeby go zatrzymać. Proszę po prostu przyjechać. Będziemy go obserwować. Tyle możemy zrobić - usłyszą.

Po dotarciu na miejsce Eliza zacznie wyrzucać synowi, że znika bez słowa i naraża ją na zawał.

- Co ty wyprawiasz? - dorzuci swoje trzy grosze Dominika, po czym zapyta Sebastiana, dokąd jechał.

- Donikąd - szepnie mężczyzna.

- Chciałem się zabić, ale nie miałem dość odwagi - doda.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2534. Eliza przyzna, że nie była dobrą matką...

Po powrocie do domu Sebastian poprosi Dominikę i matkę, by nigdy więcej nie wracały do tego, że zamierzał popełnić samobójstwo.

- Oczywiście. Możemy udawać, że nic wielkiego się nie stało - zakpi Dominika.

- Przestańcie! - zdenerwuje się Eliza.

Kowalska zaproponuje synowi, żeby się położył. Nagle wyzna Sebastianowi, że chciałaby spróbować jakoś naprawić ich relacje.

- To, co się z tobą stało... To wszystko moja wina, że twoje życie tak się toczyło, że nie miałeś dobrego dzieciństwa - westchnie.

- Nie dałam ci tyle miłości, ile potrzebowałeś. Przeniosłam na ciebie swoje problemy i dlatego nie potrafiłeś sobie ułożyć życia, znaleźć właściwej dziewczyny - doda.

- Znalazłem - powie jej syn.

Czy po tym wyznaniu Sebastiana Eliza wreszcie zaakceptuje Dominikę?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2534. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2534. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 17 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2.

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne