Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2499. Powrót Wilka. Małgorzata zaproponuje mu współpracę...

W 2499. odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 26 października o godzinie 20.10 w TVP2) Franek (Mateusz Banasiuk) poskarży się Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska), że człowiek budujący osiedle, na którym kupił mieszkanie, nagle zmarł i zostawił po sobie w spadku... masę długów. Zwoleńska wpadnie na pomysł, by zatrudnić Wilka (Adam Szczyszczaj) i powierzyć mu posprzątanie bałaganu po nieżyjącym deweloperze.

- Osobiście nie sądzę, żeby miało być aż tak źle - stwierdzi Małgorzata, gdy Franek powie jej, że budowa osiedla, na którym chciał zamieszkać z Reginą (Kamila Kamińska) została wstrzymana, a zmarły nagle deweloper zostawił po sobie totalny bałagan i mnóstwo długów.

- O jego majątek będzie się teraz bić rodzina i wierzyciele. To potrwa latami, a budową nikt się nie przejmie - zdenerwuje się Falkowski.

- Nie ma sytuacji bez wyjścia. Mam pomysł, jak rozegrać tę sprawę - pocieszy go Zwoleńska.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2499. Małgorzata zatrudni Wilka!

Jeszcze tego samego dnia Małgorzata spotka się z... Wilkiem. Maciej odwiedzi ją, by pomogła mu sprzedać kilka mieszkań, a ona zaproponuje mu, by przejął budowę osiedla po Rodeckim.

Reklama

- Masz opinię sprawnego dewelopera, budujesz szybko, tanio i bez opóźnień. I właśnie kogoś takiego nam trzeba - stwierdzi Zwoleńska, wręczając Wilkowi teczkę wypełnioną dokumentami, które dostała od Franka.

Maciej rzuci okiem na papiery i powie, że właśnie zszedł z dużej budowy pod Warszawą, jego ekipa jest do dyspozycji, a on może brać się do roboty choćby natychmiast.

Kilka godzin później Małgorzata zdradzi Jerzemu (Bronisław Wrocławski), że zatrudniła Wilka, a ten zgodził się wziąć na siebie całą odpowiedzialność finansową w razie, gdyby nie wyrobił się z oddaniem osiedla na czas.

- Teraz musisz jeszcze do tego przekonać swoją córkę - westchnie Marczak.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2500. Natalia nie chce mieć nic wspólnego z ojcem swej córeczki!

Natalia (Maria Dejmek) kategorycznie nie zgodzi się na to, by Wilk znów wkroczył w życie jej i jej rodziny.

- Wiem, że rynek nieruchomości jest teraz nieprzewidywalny i nie znamy żadnego innego dewelopera, ale Wilk? - zapyta Małgorzatę.

- Chcieliśmy też dać mu szansę na naprawienie krzywd i oczyszczenie imienia - usłyszy.

Natalia przypomni matce i Jerzemu, że Maciej to oszust.

- Naprawdę jesteście gotowi zaryzykować utratę waszych pieniędzy? Nie tylko zresztą waszych. Jak coś pójdzie nie tak, a zapewniam was, że z Wilkiem na pewno tak będzie, wszyscy będą mieli pretensje do was - stwierdzi.

- Uważam, że nie warto ryzykować. Ja odmawiam udziału w tym przedsięwzięciu - doda.

Czy Natalia przekona Małgorzatę, by odstąpiła od umowy z Wilkiem?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2499. i odcinek 2500. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2499. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany we wtorek 26 października o godzinie 20.10 w TVP2, a na odcinek 2500. "Barw szczęścia" telewizyjna Dwójka zaprasza w środę 27 października o godzinie 20.10.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama