Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Sławka i Blondyna zamienią się rolami. Służąca zostanie panią domu!

W 2482. odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 5 października o godzinie 20.10 w TVP2) Kornel (Jakub Bohosiewicz) poprosi żonę, żeby w jego imieniu spotkała się z kontrahentem zainteresowanym nową marką win. Sławka (Ewelina Serafin) – choć niechętnie – zgodzi się mu pomóc, ale wcale nie będzie miała zamiaru z kimkolwiek się spotykać. Wpadnie na pomysł, by zastąpiła ją... jej służąca, czyli Blondyna (Hanna Klepacka).

Jezierski ubłaga Sławkę, by spotkała się z nowym kontrahentem i przekonała go do zakupu dużej ilości wina "rodzinnej" marki.

- Gość jest praktycznie zdecydowany, wystarczy go lekko zachęcić i podsunąć mu umowę - stwierdzi.

- Bądź miła i słuchaj jego ględzenia, facet kocha gadać o sobie. A twój urok zrobi resztę - doda.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Sławka oszuka męża

Sławce wcale nie spodoba się pomysł, by - jak zakpi - "robić za hostessę", ale obieca mężowi, że ten jeden raz mu pomoże. Nie będzie jednak miała zamiaru spotykać się z klientem Kornela. Zleci to... Blondynie.

- Pani Aniu, będzie pani mną! - oznajmi służącej, a gdy ta przypomni jej, że kompletnie nie zna się na biznesie, powie, że ona też nie ma pojęcia, jak się robi interesy.

Reklama

- To jest kontrakt, który ten facet ma podpisać, autograf mojego męża już na nim jest. Proste, prawda? - uśmiechnie się Jezierska, wręczając ukochanej Gawrona umowę.

- Ale ja jestem tutaj tylko gosposią... - westchnie Ania.

- Ten typ o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo i skąd?  A w tym stroju wygląda pani niezwykle dystyngowanie i szczupło - skomplementuje ją Sławka.

Jezierska zapewni Blondynę, że nikt nie będzie od niej wymagał znajomości win, a chodzi jedynie o to, by pięknie wyglądała i prowadziła z klientem interesującą rozmowę.

- Tyle to potrafię - stwierdzi Ania.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Jezierska obieca Blondynie premię!

- No właśnie. Cała sztuka polega na tym, żeby w odpowiednim momencie podsunąć gościowi tę umowę do podpisania. Oczywiście dostanie pani za to premię - obieca jej szefowa.

Zaraz potem Blondyna poprosi Ryśka (Sebastian Stankiewicz), że udawał... kierowcę albo kucharza, byle tylko nie musiała zostawać sama z kontrahentem Kornela. Gawron uzna, że powinien raczej udawać Kornela. Ania kategorycznie się na to nie zgodzi.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Biernacki postanowi odbić żonę Kornelowi!

Biernacki (Bartłomiej Krat) okaże się sympatycznym mężczyzną, ale Ryśkowi od razu wyda się, że nie jest taki, za jakiego chciałby uchodzić... Zauważy, że nosi tani garnitur, na przegubie ma zegarek wyglądający na podróbkę, a na nogach buty identyczne jak te, które on nosił, gdy był jeszcze biedny.

Blondyna doskonale wywiąże się ze swej roli i sprawi, że Biernacki nie dość, że podpisze umowę, to w dodatku potroi widniejącą na zamówieniu liczbę butelek wina! Gdy Sławka się o tym dowie, uzna, że musi częściej zamieniać się ze swą służącą rolami.

Tymczasem oczarowany Anią Biernacki, pewny, że to Sławka Jezierska, postanowi... odbić ją Kornelowi!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Emisja 2482. odcinka "Barw szczęścia" planowana jest na wtorek 5 października o godzinie 20.10 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje