Reklama

​"Barwy szczęścia": Odcinek 2472. Władek umiera?! (emisja 14 września o 20:10)

Kajtek (Jakub Dmochowski) wyzna Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że stan zdrowia jego ojca, Władka - zamiast się poprawiać - jest coraz gorszy. - On praktycznie nie zdrowieje - westchnie i doda, że lekarze są bezradni i nie wiedzą, jak pomóc Cieślakowi (Przemysław Stippa). W 2472. odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 14 września o godzinie 20:10 w TVP2) Oliwka zadzwoni do wciąż przebywającego w Singapurze Kajtka i od razu zorientuje się, że chłopaka coś gryzie...


"Barwy szczęścia": Odcinek 2472.: Władek czuje się coraz gorzej!

- Sprawiasz wrażenie smutnego... Martwię się. Co się dzieje? - zapyta.

- Masz rację - westchnie Cieślak junior i, nie czekając na kolejne pytanie, oznajmi Zbrowskiej, że powodem jego zmartwień jest Władek.

- Przecież miał operację - wyszepcze Oliwka.

- I miało mu się poprawić, a jest dokładnie na odwrót - poinformuje ją Kajtek.

Okaże się, że po zabiegu Cieślak przez kilka dni czuł się świetnie i wszystko wskazywało na to, że najgorsze ma już za sobą. Niestety, nagle znowu mu się pogorszyło z powodu jakiejś - nie do końca wiadomo jakiej - infekcji.

Reklama

- Lekarze zlecili mnóstwo specjalistycznych badań, to potrwa pewnie parę dni, a do tego czasu będą go leczyć praktycznie na ślepo - powie Kajtek, a Oliwka poprosi, by pozdrowił ojca od niej i serdecznie go w jej imieniu uściskał.

- Nawet tego nie mogę. Jest strasznie słaby - młody Cieślak nagle bardzo posmutnieje.

Ojciec Kajtka umiera?!

Zbrowska domyśli się, że z Władkiem musi być naprawdę bardzo źle, ale postanowi - by poprawić humor Kajtkowi - zmienić temat. Wyzna chłopakowi, że właśnie jest na lotnisku i czeka na Madzię (Natalia Sierzputowska), która wraca z Londynu.

- Co ona tam porabiała? Podobało się jej? - zacznie dopytywać Kajtek.

Oliwka zaproponuje, by sam zapytał o to ich przyjaciółkę, bo właśnie wyszła z hali przylotów i w towarzystwie Kacpra (Jakub Sztachetka) zmierza ku niej.

- Wyjdę, żeby im pomóc. Nie rozłączaj się - powie.

- Nie... Innym razem. Nie będę im psuć humoru swoją ponurą gębą - westchnie Kajtek, po czym pożegna się z Oliwką i zakończy połączenie.

Czy młody Cieślak wyznał swej dziewczynie całą prawdę o stanie swego ojca? Czy Władek przeżyje kolejne czekające go ciężkie operacje? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacjach.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje