Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2466. Wiemy, kiedy startuje nowy sezon i co wydarzy się w pierwszym odcinku po wakacjach!

​Fani "Barw szczęścia" czekający na powrót ulubionego serialu do ramówki TVP2 muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Zapewniamy jednak, że warto poczekać, bo 15. sezon nagrodzonej Złotą Telekamerą produkcji zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Jak udało się nam ustalić, emisję nowych odcinków Dwójka planuje rozpocząć dopiero we wrześniu. Poznajcie szczegóły...


Choć odcinek 2466. miał zamykać 14. sezon "Barw szczęścia", z powodu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej jego emisja musiała zostać przełożona. O tym, co wydarzy się na ślubie Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk), dowiemy się dopiero po wakacjach, a konkretnie w poniedziałek 6 września. Właśnie tego dnia o godzinie 20.10 Dwójka rozpocznie emisję premierowych odcinków serialu.

Niemiła niespodzianka Remika

15. sezon "Barw szczęścia" rozpocznie się od niemiłej niespodzianki, jaką przygotowującej się do ślubu z Frankiem Reginie "zafunduje" były absztyfikant. Panna młoda dostanie od Remka (Piotr Sędkowski) wiadomość, że - choć nie został zaproszony na uroczystość - zamierza się na niej zjawić.

Reklama

"Nie mogę się doczekać, kiedy cię zobaczę w sukni ślubnej" - Regina przeczyta wiadomość wysłaną z numeru należącego do Białkowskiego, ale postanowi nie mówić o niej narzeczonemu.

O tym, że Remek chce zakłócić przebieg jej ślubu, Czapla powie tylko Celinie (Orina Krajewska).

- Ten człowiek nigdy nie odpuszcza... On chce mi zepsuć ten wyjątkowy dzień - stwierdzi.

Brońska wspomni o problemie szefowej Alanowi (Rafał Maślak), a ten od razu postanowi skrzyknąć kolegów i razem z nimi chronić Reginę przez natarczywym muzykiem.

- Jeśli on tylko się tu pojawi, będzie tego żałował - oświadczy Celinie i doda, że na szczęście Remek nie jest bandziorem, tylko artystą, któremu trochę rzuciło się na dekiel.

- Delikatnie go z chłopakami naprostujemy - zażartuje.

Tymczasem w hotelu Stańskich rozpocznie się uroczystość. Żaden z "ochroniarzy" zorganizowanych przez Alana nie zauważy Białkowskiego, który zakradnie się do lobby, ukrywając twarz za ogromnym bukietem...

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje