Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16209
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nowy bohater - Jacek Skąpski

Waleria nie może narzekać na swoje życie osobiste i zawodowe. Zakochana w Stefanie realizuje się też zawodowo, a firma ubezpieczeniowa dla której pracuje, docenia jej pracę. Nieoczekiwanie z Koszykową kontaktuje się Jacek Skąpski (w tej roli Maciej Brzoska), kolega z którym kiedyś współpracowała i oferuje jej przejście do konkurencyjnej firmy, gdzie zarabiałaby dwa razy tyle, co w obecnej.

- Waleria, proszę cię - Jacek wyśmiewa prezent motywacyjny, który Waleria dostała w obecnej firmie. - Wykorzystują cię i mydlą ci oczy byle czym... Po tylu latach pracy i z twoimi wynikami, to ty powinnaś mieć apartament nad morzem i zabezpieczoną starość, a nie tablecika za tysiaka - mówi wprost i przechodzi do rzeczy.- Zasługujesz na więcej! - przekonuje.

Reklama

I od razu zaczyna kusić większymi zarobkami, pakietem medycznym, samochodem służbowym.... Waleria ma o czym myśleć, bo propozycja jest bardzo kusząca.

A Jacek nie ustaje w próbach namówienia Walerii, by przeszła do jego firmy. Kobieta ostatecznie przyjmuje propozycję. Nie wie jednak, że za ofertą Jacka kryje się drugie dno.

W roli nieco aroganckiego, ale skutecznego agenta ubezpieczeniowego - Maciej Brzoska, absolwent Wydziału Zamiejscowego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu.

Przez lata związany z gdańskim Teatrem Wybrzeże na dobre zadomowił się także na dużym i małym ekranie. Ostatnio mogliśmy oglądać go w głośnym "Czarnym czwartku", a także w wielu serialach m. in. "Na dobre i na złe" czy w "Komisarzu Aleksie".

Pierwszy odcinek z udziałem nowego bohatera widzowie zobaczą już 1 kwietnia!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Brzoska | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje