Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nowe role w nowym roku

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma już w tym roku za sobą premierę nowej farsy zatytułowanej "Konserwator", którą dla swoich widzów przygotował warszawski Teatr Komedia. Rozpoczęła też próby do spektaklu "Sofia de Magico" w Teatrze Roma... - To będzie dla mnie jako aktorki bardzo ciekawy rok - mówi gwiazda.


Reklama

Rok 2014 rozpoczął się dla Katarzyny Zielińskiej bardzo... pracowicie. Aktorka powitała go w Teatrze Komedia grając w zwariowanej i arcyzabawnej sztuce "Konserwator".

Tuż przed premierą farsy Erica Assous Kasia uczestniczyła w pierwszej próbie do przedstawienia "Sofia de Magico", które wkrótce wejdzie na afisz stołecznej Romy. Aktorka nie tylko wciela się w nim w główną rolę, ale też jest... producentką spektaklu.

Katarzyna Zielińska zdaje sobie sprawę z tego, że w najbliższym czasie nie będzie miała nawet chwili na odpoczynek. Nie dość, że gra już w jednym nowym przedstawieniu i szykuje się do premiery drugiego oraz wciela się w Martę Walawską w "Barwach szczęścia", to w dodatku lada moment rozpocznie pracę na planie serialu "To nie koniec świata"!

- Wcielę się w dość przebiegłą kobietę, która zawsze zdobywa to, czego chce. Mogę zdradzić tylko tyle, że moja postać nie będzie grzeczną dziewczynką, bo nieźle namiesza w życiu głównych bohaterów - powiedziała Zielińska magazynowi "Flesz".

- Mam nadzieję, że 2014 rok będzie dla mnie bardzo szczęśliwy. Czeka mnie sporo pracy, ale praca daje mi ogromną satysfakcję i radość! - zwierzyła się aktorka w jednym z programów telewizyjnych.

Gwiazda "Barw szczęścia" wyznała też, że być może w tym roku zagra dużą i ważną rolę w filmie kinowym. Choć w rozmowie z uczestnikami czatu, do udziału w którym została zaproszona, nie chciała zdradzić żadnych szczegółów związanych z nową produkcją, potwierdziła, że dostała propozycję od jednego z reżyserów. Poprosiła swych fanów, by trzymali kciuki, aby udało się jej zrealizować wszystkie plany, jakie ma na najbliższe 12 miesięcy.

Czekając na nowe role Kasi Zielińskiej, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia aktorki z premiery sztuki "Konserwator" w Teatrze Komedia, która odbyła się w pierwszą sobotę 2014 roku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama