Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nowa rola Aleksandry Szwed

Do stałej obsady "Barw szczęścia" dołączyła Aleksandra Szwed, niezapomniana Eliza z "Rodziny zastępczej". Sprawdź, w jakiej roli!


Reklama

Zdradzamy, że po raz pierwszy Aleksandrę Szwed zobaczymy w 1021. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 4 grudnia).

Popularna aktorka wcieli się w postać czarnoskórej Liliany, mistrzyni salsy z Kuby. Grana przez nią bohaterka zostanie nową instruktorką tańca w klubie Irka (Otar Saralidze) i Natalii (Maria Dejmek).

Dodajmy, że Redyk od samego początku będzie pod wrażeniem zarówno umiejętności, jak i urody Liliany. A gdy dowie się, że ma z nią tańczyć, nagle straci swoją śmiałość. Wówczas atrakcyjna instruktorka zarządzi przełamanie bariery ciała i mocno się do niego przytuli.

Żeby było jeszcze ciekawiej, nie ujdzie to uwadze Natalii, która nawet na sekundę nie spuści ukochanego z oka, choć w tym samym czasie będzie miała trening z Erykiem Korellem (Łukasz Czarnecki).

Zdenerwuje się i pomyli kroki, gdy zauważy, że wyjątkowo otwarta Lili łapie jej partnera tanecznego za... pupę. Po powrocie do domu Natalia da upust swojej zazdrości.

- Twój entuzjazm wobec Liliany jest co najmniej dziwny - dogryzie Irkowi.

Co Redyk na to? Na początku nawet ucieszy się z tego, że Natalia jest o niego zazdrosna. Lecz z czasem nie będzie miał powodów do radości...

Czy Liliana zawróci Irkowi w głowie?

W naszej galerii znajdziecie pierwsze fotosy z planu "Barw szczęścia" z udziałem Aleksandry Szwed.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Aleksandra Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje